Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 évesen nagyon picike a...

17 évesen nagyon picike a 13-14 cm pénisz?

Figyelt kérdés
Ha ráteszem a kezemet akkor még jobban kicsinek látszik és kb 3 ujj széles.Ez elég jó méret vagy akasszam fel magam?

2018. ápr. 20. 04:05
1 2
 11/11 he84 ***** válasza:
Egyetértek a 6. válaszolóval, baromság a méretekkel ennyire foglalkozni és jó lenne kitörölni sok ember agyából ezt és a hasonló butaságokat! Nem számít kicsinek, inkább átlagosnak. Akár hiszed, akár nem, de nekem valóban szinte mindegy mekkora egy pénisz, csak túl nagy ne legyen, mert az tényleg fájdalmasabb és nem csak elsőre, hanem utána is. Nekem jó a kicsi is (10-12 cm alatti, tényleg bármekkora), a közepes is, szinte bármilyen, tényleg nincs velük semmi bajom, csak a túl nagyok nem valami jók. Elmondtam miért. Pontosabban a nem túl nagy alatt inkább kicsi, közepes és ezek közöttit értem. Nem főleg a design számít, hanem inkább az, hogy jól beférjen, tudj vele bánni és hogy gyengéd legyél azzal, akivel csinálod, főleg ha az illető igényli is ezt a fajta odafigyelést. Plusz vannak esetek, amikor túl nagy és szinte mindig fájdalmas, még síkosító ellenére is. Van egy barátnőm, akinek a barátjának pont eléggé nagy neki odalent. Mesélte hogy van megfelelően elég előjáték síkosítóval együtt, mégis rendszeresen fáj neki a behatolás, meg a szex egy része is. Ennek ellenére élvezi is mellette, szóval nem elviselhetetlenül fájdalmas neki, de valamennyire igen. Emiatt persze nem hagyja ott a barátját, nagyon szeretik egymást és majd össze is fognak elvileg házasodni. Mindenesetre én tuti megijednék, nehezen kezelném a túl nagyot, még akkor is, ha könnyen nedvesedek bő lével. És hidd el, hogy rajtam kívül a legtöbb nő szintén nem szereti a túl nagy péniszt, elmondtam miért. Ha szereti is, akkor nem komolyan szex terén, hanem inkább a design-ja, jól kinézése miatt, de komolyabb kapcsolatnál, szexnél nem jó a túl nagy, mert sokszor fájdalmasabb úgy a szex. Az ritka, ha egy nő nem bánja a szexnél se a nagyobbat, akkor annak a nőnek tágulékonyabb, rugalmasabb a hüvelye olyan téren és emiatt alig fáj neki, vagy nem fáj neki egyáltalán, de nem ez a gyakori. Na meg legtöbben nem nézik kinek mekkora odalent, hanem csak kényszeres, túlzott és fura elvárásból hiszi sok férfi azt, hogy neki nem elég jó. Jobb lenne elfogadni saját méreteinket mindenféle felesleges plusz stressz nélkül, bármekkora is az! Aki igazán tisztel és szert minket, az elfogadja azt, legyen akármekkora is!
2018. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!