Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis hosszúkás dudor a péniszen?

Kis hosszúkás dudor a péniszen?

Figyelt kérdés

Elnézést a megfogalmazásért, de nem tudom szebben leírni. A péniszem 2/3-ánál hozzávetőlegesen egy hosszúkás kitüremkedés található, mely majdnem körbemegy a péniszemen, elsősorban "elölről" látni. Lehet viccesen hangzik, de úgy tudom leírni, mintha egy kis kukac lenne például a péniszemen a bőr alatt körben. Nem annyira vastag, de észlelhető, hol jobban, hol kevésbé (de lankadt és merev állapotban egyaránt). Dokinál voltam egy éve nagyjából más problémával, már akkor is fennállt ez a probléma is, de ő akkor azt mondta nem lát semmit (mondjuk mikor vizsgálta pont olyan pózban voltam, hogy nem nagyon lehetett).

Úgy 1,5-2 éve könnyebben felfázok és gyakrabban van olyan (értsd: hetente- 2 hetente), hogy sokszor kell mennem pisilnem egymás után, olyankor nem sárga a színe, hanem átlátszó. Esetleg ez a kis dudor okozhatja ezt?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 21. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Véna. Esetleg még visszér lehet, ami bárhol előfordulhat.

Az átlátszó vizelet sosem baj, csak azt jelzi, hogy olyankor magasabb volt a folyadékbevitel, tulajdonképpen ez lenne normális. Sötétsárga csak reggel, mert éjjel nem iszunk és a vese koncentráltabban választ ki. Mi az, hogy felfázol? Anatómiai okokból férfiaknál ez ritkán fordul elő.

Dudorról urológus tud vizsgálat után többet mondani, "felfázáskor" pedig háziorvoshoz vigyél vizeletmintát.

2018. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!