Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van okom aggodalomra? Hosszúká...

Van okom aggodalomra? Hosszúkás dudor a koponyán.

Figyelt kérdés

Pár hónapja fedeztem fel. A koponyám hátulján egy 3-4 cm, hosszú kinövést, mely 1cm széles lehet. Egy ponttól elindul lefele, itt van egy kisebb gödröcske, bár ez talán forgó. Majd egy kicsit lefele húzódik. Nem fáj. Nincs más tünetem.


Voltam CT-n és MR-en, valamint 8x vettek vért tőlem. Nem ez miatt. CT és MR agy illetve csigolyákra volt, a vér meg már azt sem tudom mire. Lényeg, hogy minden jó eredményt hozott. Gerincemmel november végén, vagy december elején megyek otopédhez, majd ott megmutatom. Hamarabb nem tudok eljutni oda ahova járok.


Mi lehet ez? Nem hiszem, hogy sérülés. Rák? Vgay valami daganat?



2015. nov. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvosodhoz menj el, és mutasd meg.
2015. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az agyi CT-n és MR-en a koponya is nagyon jól látszik. Ha lenne valami, már rég észrevették volna.
2015. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!