Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HIV fertőzés tünetei 2 nap után?

HIV fertőzés tünetei 2 nap után?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt együtt voltam egy sráccal. Orálisan kielégítettük egymást, ő utána meg akarta próbálni az anális szexet, mondtam próbáljuk. Soha nem csináltam még előtte. Próbálta az ujjával tágítani de kellemetlen volt a számomra ezt jeleztem is neki. Utána megpróbálta berakni de mondtam hogy hagyjuk rá mert nem jó nekem. Persze ezt mind óvszerben tette.

Eltelt két nap és ma lázzal 38,5 és torokfájással, és fejfájással ébredtem. Azt hozzá kell tennem, hogy a tegnapi nap folyamán hideg fagyit és üdítőt ittam amit éreztem is hogy nem volt valami jó a torkomnak. Az az érdekes hogy ilyen már többször is előfordult hogy hideget ettem és fájt utána a torkom, de sosem párosult lázzal és fejfájással.

Emiatt picit elkezdtem aggódni, hogy lehet más áll a háttérben.

Legszívesebben már most kivizsgaltatnám de ahogy olvastam, minimum 4 hetet várni kell...


Kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e, hogy ilyen hamar megjelenjenek az első tünetek?


Legyszives normális válaszokat. 24/f



2018. ápr. 22. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Magadnak válaszoltad meg a kérdést - mint ahogy itt majdnem mindenki, aki tudja az igazságot, csak megerősítést akar. 4 hetet várni kell minimum.

Amúgy meg lehetne több eszed: nem most így utána kellene paráznod, hanem akkor mi-előtt- leszopnátok egymást, illetve azt is óvszerban csinálni. Vagy jobb szeretsz te is parázni mindentől, mint az itteni kérdezők általános nagy többsége?

2018. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Az agresszívebb HIV+ vírus már pár napon belül magas lázat, vagy akár torokfájást és fejfájást is kivált.

Viszont elég jó gyógyszerek vannak amivel több tíz évet is el tudsz majd élni, emiatt nem kell aggódni.

2018. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy bakteriális fertőzést kaptál el tőle.
2018. ápr. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tgt ***** válasza:
Úgy tudom, ma már két hét után ki lehet mutatni.
2018. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 nap múlva semmilyen HIV vírus nem képes tüneteket okozni. Ezek a tüneteid biztos, hogy nem HIV vírustól vannak.
2018. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán hülyevagy kedves kérdező...
2018. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!