Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 eves vagyok. Es nagyon...

Djberkes kérdése:

17 eves vagyok. Es nagyon erosen hullik a hajam kb.4-5honapja. Eddig sosem hullott. A csaladban sincs 1kopasz vagy akar olyan ember akinek ritkabb lenne a haja. Mit tudok tenni, mert mar teljesen kifogytam a hazi dolgokbol. Hova mehetnék meg?

Figyelt kérdés
Eddig sosem hullott es hirtelen elkezdett. A hullas hajhagymaval eggyutt jon. Voltam vervizsgalaton de nem mutatott ki semmi kulonoset. Kiprobaltam a varga csepp hajhullas elleni spray-t kb.2 flakonnal de az sem segitett egy picit sem. Aztan most vettem az eucerin hajsampont ami direkt erzekeny fejborre van. Amiota hullik probalok vitaminokat amikt hajra vannak, hogy hatha segit. De semmi es mar elegge latszik. A fejem tetejen hullik. Legfokepp elol es oldalt na meg a fej kozepen hullik erosen.1-2honapja eszre vettem, hogy piros is a fejembore. Korpasodik is ez miatt, hogy hullik a hajam. Viszket es faj is neha. Nem vagyok poros kornyezetben. Nem hajlakkozom vagy zselezem mar kb.5eve. Szoval ez sem lehet gond. Fesulesnel sem nyomom ra a kefet, hogy karistolja vagy barmi. Eszem normalisan probalok minel egeszsegesebben taplalkozni. Mar nem tudom, hogy mit tehetnék?
2018. ápr. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál? Nem gomba? Pajzsmirigyed rendben van?
2018. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Valóban bőrgyógyászhoz kellene fordulnod.
2018. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! eljutok minel hamarabb.
2018. ápr. 27. 20:48
 4/5 anonim válasza:
Mi lett a vege? Én is hasonlóval küzdők
2018. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most szerdara adtak idopontot:) ugy, hogy majd az utan mondok valaszokat
2018. máj. 14. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!