Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudok pisilni wc-zés után?

Nem tudok pisilni wc-zés után?

Figyelt kérdés
Wc-n nagy dolog előtt szoktam egy kicsit pisilni, és a dolog után miután felálltam még érzem hogy pisilnem kell de már nem tudok, de még érzem hogy ott van csak egyszerűen nem jön ki. Miért lehet ez? Pár hete kezdődött. 19/F
2018. ápr. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nézesd meg a prosztatádat!
2018. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz gondolom az orvosnak be kell nyúlni :/
2018. ápr. 25. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy benyúl és úgy vizsgál, de az is lehetséges.Számos egyéb módja is van a diagnosztikának. (labor, UH) Azért az a "kicsi" ujjazás megéri, hogy megszűnjenek a problémáid.
2018. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ!
2018. ápr. 26. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Először úgyis csak laborba fog elküldeni, vérvétel.

Majd utána lehet hogy ir fel gyógyszert is.

Ha nagyon sokára nem segit a gyógyszer , talán majd akkor nyúl fel , vagy pedig szövettani vizsgálatra elküld.

Na ez már egy kicsit kellemetlenebb, de ki lehet birni.

Érdemesebb minél hamarabb menni mert szövődménye lehet ha ott marad a vizelet és az ott pang.

2018. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!