Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mi lehet ez a péniszemen?

Vajon mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés

A fityma belsején, nagyjából bőrszínű, nagyon apró pontocskák egymás mellett, foltokban.


És egy ideje már átterjedt a makkom végére is (a húgycső nyílása köré) egy nagyon kis területen. (Azóta nem terjedt tovább, tehát nagyon lassú folyamatról beszélünk, nem egy gyorsan terjedő fertőzésről/gombáról.)


Nem fáj, nem viszket, nem piros, nem duzzanat, nem gyulladás. Viszont büdös, és bár annyira nem feltűnő, de észrevehető.


Gombára gyanakszom, viszont interneten található felsorolások közül egyikben sem találtam meg még a sajátom.


pl.: [link]


Tud valaki segíteni?


2018. ápr. 26. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem a sajátod szerepel a linkben, így nehéz lenne. Te magad is azt írtad, hogy nem találtad meg a saját problémádat az interneten.
2018. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána a fordyce foltoknak
2018. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánaolvastam, és rájöttem, hogy ilyen is van nekem. Mondjuk ezt már korábban is láttam, de nem nagyon foglalkoztam vele, mert nekem ennek egy nagyon enyhe verziója van.



Viszont nagyon úgy tűnik, hogy amire most kérdeztem, az sajnos más.

Egyébként nem véletlenül ajánlottad a leírás alapján: ez is nagyon hasonlít a fordyce-foltokhoz, viszont ezek kisebb pontok, szinte nem is láthatóak a különálló "pontok", mert sokkal sűrűbben is vannak.

2018. ápr. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!