Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet? Érdemes orvoshoz...

Mitől lehet? Érdemes orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem hogy hámlik a bőr a nemiszervem tővénél. Kicsit mintha sebes lenne.

Még szűz vagyok, nem élek nemi életet. Mitől lehet? Érdemes vele orvoshoz fordulni vagy először próbáljam meg valamiféle kenőccsel kezelni ( bepanthen vagy hasonló )?


2018. máj. 1. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Feltehetően gombás a műanyag fehérnemű miatt. Pamut fehérnemű kell és gombaellenes hintőporral is lehet kezelni.
2018. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy megmutatást megérhet. Szinte biztos, hogy valami tisztálkodási hiba. Ha pár nap alatt nem javul jele3ntősen, én elmennék.

Az orvos reakciója lehet kőbunkó is, (nekem begyulladt, hogy menni nem tudtam. Az orvos kiröhögött) de a romlás megelőzése ennél fontosabb. (Szerintem magától el fog műlni pár nap alatt, de ha nem akkor bizony doki)

2018. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!