Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Béta blokkoló és merevedési...

Béta blokkoló és merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves vagyok, körülbelül 3 hónapja szedek Nebivolol nevű gyógyszert a stressz okozta magas pulzusomra és magas vérnyomásra, körülbelül 2 hete észleltem magamon, hogy nem működik úgy a dolog ahogy eddig, nem tudom mivel lehet összefüggésben, a gyógyszerre gyanakszom hisz mellékhatásként írtak róla ilyet, gondolkodom az abbahagyásán persze az adag folyamatos csökkentésével.



2018. máj. 1. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyógyszer váltásra nem gondoltál? :)

Persze bagoly mondja verébnek, mivel nekem is kéne a szívritmusomra szedni gyógyszert, de abbahagytam, és hála Istennek: tünetmentes vagyok. Nekem olyan bogyót írtak fel, aminek az egyik összetevőjére allergiás vagyok, de nem akarták kicserélni.

2018. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!