Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Hogyan sikerült leküzdeni nektek a merevedési zavart, már ha volt? 19/F

Olyan merevedési zavarom van hogy nem tudok erekciót elérni tartósan, mert ha magamnak csinálom, ha barátnőm csinálja, azonnal lemegy ha nem ér hozzá. Szexet se lehet így kezdeni, gyanítom pszichológiai probléma. Érdekelne hogy valakinek volt e ilyen tapasztalata és hogyan lendült át rajta?

Keress kérdéseket hasonló témákban: merevedés, zavar, erekció

2018. jan. 28. 17:40  Privát üzenet  

A válaszok
Én elmentem urológushoz kivizsgálásra. Megállapította, hogy fizikailag semmi bajom. Adott pár szem valamilyen gyógyszert ( jó pénzért), hogy ha legközelebb is gondom lenne, vegyem be. És azt tanácsolta, hogy egy darabig hanyagoljuk a szexet. Aztán kb 3-4 hónap után magától megjött. Úgyhogy a gyógyszert a tanáccsal együtt továbbajándékoztam. Úgyhogy, nyugi.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jan. 28. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És neked mi segitett ezt leküzdeni? Amikor magadnak csináltad felállt rendesen? Nagyon pánikolok

# 2/4Időpont 2018. jan. 29. 09:33 Privát üzenet
Ne panikolj,en orulnek ha nem allna fel tobbet:D bar nekem is volt neha ilyen problema de utana ujra visszatert:)

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. jan. 30. 19:38 Privát üzenet
Nekem is ugyanez a problémám. Akár barátnőm csinálja, akár magamnak csinálom, ha nem nyúlok hozzá elkezd lankadni... 19/F

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. febr. 16. 23:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen potencianövelő van, ami nem kamu, és működik?
Szerintetek ez normális? (Merevedési probléma)
Cukorbetegségtől lehet merevedési probléma?
Miért nincs erekció?
Mirtazaphine vagy Mirzaten, Remeron antidepresszánstól volt már valakinek merevedési problémája?
Alkohol fogyasztásnál kb. Hány ezrelék után szűnik meg az erekció képessége? Vagy ez változó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!