Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan sikerült leküzdeni...

Hogyan sikerült leküzdeni nektek a merevedési zavart, már ha volt? 19/F

Figyelt kérdés
Olyan merevedési zavarom van hogy nem tudok erekciót elérni tartósan, mert ha magamnak csinálom, ha barátnőm csinálja, azonnal lemegy ha nem ér hozzá. Szexet se lehet így kezdeni, gyanítom pszichológiai probléma. Érdekelne hogy valakinek volt e ilyen tapasztalata és hogyan lendült át rajta?

2018. jan. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmentem urológushoz kivizsgálásra. Megállapította, hogy fizikailag semmi bajom. Adott pár szem valamilyen gyógyszert ( jó pénzért), hogy ha legközelebb is gondom lenne, vegyem be. És azt tanácsolta, hogy egy darabig hanyagoljuk a szexet. Aztán kb 3-4 hónap után magától megjött. Úgyhogy a gyógyszert a tanáccsal együtt továbbajándékoztam. Úgyhogy, nyugi.
2018. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked mi segitett ezt leküzdeni? Amikor magadnak csináltad felállt rendesen? Nagyon pánikolok
2018. jan. 29. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne panikolj,en orulnek ha nem allna fel tobbet:D bar nekem is volt neha ilyen problema de utana ujra visszatert:)
2018. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Akár barátnőm csinálja, akár magamnak csinálom, ha nem nyúlok hozzá elkezd lankadni... 19/F
2018. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!