Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Testszőrzet borotválásához...

Testszőrzet borotválásához hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ferfi vagyok (vagyis inkabb meg csak srac) eleg keson erek ezert mosz kezdenem a testszorzetem borotvalasat, intim helyen is. Hogyan csinaljam? Vizzel felpuhitom, eldobhatos borotvaval letolom megtorlom es ennyi? Lehet ebbol barmi bajom, fertozesem? Ez valoszinuleg fura egy kerdes de nagyon fontos es kinos is nekem szoval kerlek normalis valaszokat, tippeket adjatok.

2018. máj. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Vízzel megmosod.

Rá egy kis szappan vagy tusfürdő.

Borotvával letolod és kb. ennyi.


Nekem soha nem pattogzik ki a bőröm, pedig eléggé érzékeny. :)

2018. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne tusfurdot vagy szappant tegyel ra, hanem borotvahabot. csomo felet lehet kapni, ami testszorzet eltavolitashoz ( is) jo, pl kifejezetten erzekeny borre valot is. ( a szortelenito kremet azonban nagyon nem ajanlott odakenni, erre figyelj).
2018. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Borotválás után kend be borotválkozáshoz használt szesszel, és soha ne húzd a pengét visszafelé, szembe a szőr növésével.
2018. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha férfi vagy és nem kisfiú,vagy mostani elnőiesedett srác,akkor szerintem meg ne borotváld le a fanszőrzeted,ha túl sok a szőrzet akkor csak vágd le rövidre ollóval, és akkor férfias látvány megmarad,de nem fog zavarni a szőr.



A leborotválásának nincs is sok értelme,mert kb 1-2 napon belül már bújik is ki a szőrzet,ami bökhet és viszkethet,és hát a szőrtüsző be is nőhet és kipattoghatsz tőle.


Viszont ha mindenképpen csupaszítani akarsz,ami marhára nem férfias dolog,akkor először ollóval vágd jó rövidre a szőrzeted és utána szappannal kend be jól a borotválni kívánt területet és csak úgy kezd el leborotválni,úgy könnyebb.

2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!