Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék-szakadás után 1...

Fitymafék-szakadás után 1 hónappal, miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés

A balesetin amikor elszakadt,akkor azt mondták ,hogy 1 hónap és lehet újból.

Most voltam Urulógusnál és azt mondta ,hogy lehet nemi életet élni.

A fitymafékem nem volt rövid hanem egy baleset folyamán elszakadt.

De még mindig szúró érzést érzek amikor felhelyezem az óvszert ezért nem is erőltetem/tudom erőltetni ,mert félek ,hogy újra felszakad az egész.

Természetesen lelankadok ezért nem is tudok a barátnőmmel nemi életet élni..

Teljesen kétségbe vagyok esve és ideges vagyok ,hogy nem tudok egy lányt kielégíteni...

Mit tegyek??? Kérlek titeket normális választ adjatok!



2018. máj. 9. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

De nem kaptál rá valami bőrhámosító krémet?


Nekem is hónapok óta sebes és nem akar begyógyulni, maszti után vérzik rendesen :D

2018. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem vérzik és óvatosan csinálok mindent.

Betadineos kezelést írtak fel rá és ennyi.

De az óvszert nem tudom felhúzni ,mert úgy érzem feszül.

És az azért nem jó ,mert újra felszakadhat..

2018. máj. 9. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Más a sebészeten ezt el kellett volna távolitani.

MIndig gond lesz vele ,amig megvan .

Kb 20 perc alatt fájdalom mentesen megoldják,és fizetni sem kell érte .

2018. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2# Szóval,akkor azt a részt ami a fitymát és a makkot köti össze elvágják?

Hallottam ilyenről ,de ilyent szokás csinálni?

Mert akinek rövid volt és azért szakadt el azoknak is inkább összevarrják.

2018. máj. 9. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha az a fitymafék menthetetlen, akkor hiába varrnák össze, az már onnantól nem ép, könnyebben elszakad ismét, ezért inkább eltávolítják. Azonban a technika amivel műtenek nagyon nem mindegy, nálam szerencsére szép lett, semmi nyoma, és pár nap (nem hét) után már kiverhettem magamnak, és semmi nem is fájt! Igaz én nem kórházas szakembernél csináltattam, mert mindent túlkomplikálnak, vagdosni akarnak, s rá akarnak beszélni mindenre, amit te nem biztos hogy akarnál. Maszekkal vetettem kezelésbe, és mondhatni életem egyik legjobb döntése volt! :D
2018. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Szerintem ez menthetetlen.

Ami a makkommal köti össze az annyira rövid ,hogy inkább nem is mondom..

Ja és az egész fékem lejjebb csúszott 1-2 centit..

Az biztos ,hogy elvágják,de nem tudom ,hogy hol csináltassam.

Mert nem akarok varratszedésre menni és több hónapos gyógyulási időtartamot,mert felszeletelik a farkamat..

2018. máj. 10. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ha visszamész oda ahol voltál, ott megint hasonlóképp jársz, ami a mai magyar egészségügyi állapotokat látván egyáltalán nem meglepő. A vágással meg nem mész semmire se, ha eddig nem mentél. (Szerintem.)

Nekem maszek csinálta fékalávarrással, de más bajomat is nagyon szépen rendbetette (fitymaszűkület) felesleges beavatkozások meg ijesztegetések nélkül. Úgy tudom hozott már rendbe más, magánorvosnál elcseszett fitymaféket is, és a saját tapasztalataim alapján nagyon szépen és praktikusan dolgozik.Nem olyan, mint egy sztk-s, sokkal különb, megnyugtat, rendes és megbízható akinél voltam. Amíg csinálta, jó hangulat volt, végig beszélgettünk meg viccelődtünk, egy cseppet nem izgultam alatta! :D A végén meg mindent részletesen elmagyarázott, mit és hogy csináljam amikor utókezelem,és a gyógyulási időszakot is végig figyelemmel kísérte, alatta mindvégig számíthattam rá. Önkielégíteni 3 nappal a beavatkozás után már lehetett, nem kellett erre heteket várni. Abszolút más felfogásban dolgozik, mint a kórháziak,ami nekem nagyon tetszett! Ha érdekel, privátban megadhatom az elérhetőségét!

2018. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6# De hol találok ilyen embert?

És ez a beavatkozás mennyibe fáj?

2018. máj. 10. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
A #6-os az te vagy, :) a beavatkozás pedig nem fájdalmas. A megfelelő embert a feladatra én se könnyen találtam meg, de először nem ajánlott az sztk-ba menni, inkább átgondoltan fel kell mérni a lehetőségeidet, és azt választani ahol úgy érzed a legjobb kezekben vagy! :) Minden mást az előző kommentemben leírtam.
2018. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9# Én is észre vettem ,de már késő volt mert nyomtam egy entert :'D

Esetleg írd meg privátba annak aki neked is csinálta az elérhetőségét és ,hogy hol van pontosan.

2018. máj. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!