Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem évek óta lágyéksérvem...

Nekem évek óta lágyéksérvem van a herezacskóba le van csuszva a sérvtartalom napokban fogok menni időpontot kerni a műtétre ez a sérv befolyásolhatja a nemzőképességet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen jarok vizsgálatra csak eddig nem merték megbűteni
2018. máj. 25. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt majd csak utána tudják megmondani.

Attól függ mennyire rossz. Egyik kollégámnak a herét is elkellett távolitani, olyan sokáig húzta halasztotta.

Úgy hogy jobb minél hamarabb túl lenned ezen, mert csak romolni fog az állapotod.

2018. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem még vissza csúszik a helyére
2018. máj. 25. 10:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Ránőtt a herére neki?
2018. máj. 25. 10:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Műtétre sokat kell várni ha kérek időpontot?
2018. máj. 25. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp kérj műtétre időpontot, ha sokat kel várni, akkor is. Lehetetlen előre megmondani, hogy ahova te kérsz időpontot, mennyit kell várni.
2018. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem merték,ennek más oka lehet.

És most meg merik már ?

Ez a hashártyára van hatással,mert egy rossz lépés miatt szét repedhet az egész.Aztán az összes bél megy lefelé,most még kicsi a repedés ,de bél már így lent van .

Az ilyeneket szinte sűrgősséggel műtenek,pont az emlitett ok miatt.

2018. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Szerintem is ilyen nincs hogy nem merték.

Egyébként nem kell tőle félni, engem is műtöttek vele.

Reggel bementem, ebéd után meg műtöttek.

Én gerinc érzéstelenitést kaptam, végig fenn voltam . Hallottam mindent amit beszélgettek, csak érezni nem éreztem semmit.

Este már felkeltem és sétálgattam, majd másnak délelőtt már mehettem is haza. Két éve volt ez , semmi baj nincs vele.

Úgy hogy minél hamarabb te is legyél túl rajta, mert ez csak rosszabb lesz mindig.

Az meg ne vigasztaljon hogy vissza megy a helyére.

2018. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 másfél éve volt hogy azt mondták várjunk a műtéttel ma voltam időpont kérésre kaptam is julius elejére. Mert nem akarom halasztani mert már húz
2018. máj. 25. 19:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam ultrahangos vizsgálaton is.
2018. máj. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!