Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomót érzek a köldökömnél 16...

Csomót érzek a köldökömnél 16 éves vagyok mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Azt mondta a sebész hogy köldöksérvem van és lehet hogy megműtenek most nem tudom hogy mi lesz egy 1.5 cm csomó van ott és csak akkor fáj ha megnyomom és kizáródás nélküli az van ráírva a papíromra!Kicsikét izgulok nem tudom mi lesz mert nem vagyok annyira tájékozott ebben.Megműtenek e?

2018. ápr. 28. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy megműtenek-e azt csak az orvos tudja megmondani, de ha fáj akkor valószínűleg igen. Nekem 22 évesen volt hasonló és megműtöttek, nem volt egy hatalmas műtét, másnap mehettem haza a kórházból, 3 nappal utána meg már bejártam az egyetemre. Kicsit fájt a helye egy ideig, de ki lehetett bírni, azóta semmi baj nincs vele, már nem is nagyon látszik.
2018. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj ha megnyomom amúgy nem fáj
2018. ápr. 28. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha műtenek köldöksérvvel, azt azért fixírozd le előtte az orvossal, hogy a köldöködet szeretnéd, hogy meghagyják, mert elég sok helyen alapból kivágják, mondván minek az oda! Ezt külön hangsúlyozd ki az orvosnak, aki műt!
2018. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!