Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy javíthatok a rövid...

Hogy javíthatok a rövid fitymaféken? A makkom mögé miért ül be a fitymám?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nem tudom, hogy hogy javíthatok a fitymafékemen. Az a probléma, hogy túl rövid és nem engedi hogy teljesen hátrahúzzam...És erőltet ni nem merem, nehogy elszakítsam. Az segíthet, hogy ha sokat tornáztatom?

Amúgy lankadt állapotban hátrahúzható teljesen, de mereven megmutatkozik, hogy csak a feléig tudom hátrahúzni. Valamint előfordul, hogy a gallérba beül, és nem tudom egyszerűen kivenni. Pontosabban két kéz kell hozzá, és utána mindig megijedek, hogy ez így lesz, mikor a lány fogja húzogatni?


Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat



2018. máj. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Menj el urológushoz,már egyedül elmehetsz,beutaló nem kell.Nem biztos,hogy a fitymaféked rövid,lehet fitymaszűkületed van.
2018. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Az a dolga, hogy megállítsa... :) Teljesen sosem fogod visszahúzni.
2018. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed és az abban mondottak alapján nem lehet túl nagy probléma vele, azért "ül be a makkod mögé", mert a makkod pereme bizonyára szélesebb, és ott megfeszül kicsit. A tornáztatás nem segít a fitymaféked hosszán, de - a leírtak szerint - egyáltalán nem biztos, hogy az rövid.
2018. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

"teljesen", "feléig"... valahogy soha senki nem specifikálja ezt pontosan. a makkod feléig vagy a pénisz feléig?


Ha az utóbbi akkor semmi bajod.

2018. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos csak a makkom feléig megy hátra merev állapotban, amúgy teljesen. De valószínűleg, hogy olyan nagyra duzzad a makkom merevedéskor, hogy lehet amiatt nem megy rá a fitymám. csak félig.
2018. máj. 30. 06:07
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
hát akkor az egy közepes fitymaszűkület, lehet hogy tudod nyújtással tágítani
2018. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!