Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 éve lassan, hogy alkalmankén...

1 éve lassan, hogy alkalmanként (2-3 naponta) rettenetesen elkezd fájni a herém. Hol az egyik hol a másik. Szerintetek mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Voltam már orvosnál vele, minden vizsgálat jó lett.

Felírt antibiotikumot és attól még erősebb fájdalom jelentkezett.

Erre az orvos azt felelte: “igazából én sem tudok mit tenni, csak a fejemet vakarom”

Elviselhetetlen a fajdalom sokszor.


2018. máj. 27. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Derekad, veséd nem fáj néha?
2018. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biciklizel?
2018. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire írt fel antibiotikumot amúgy?:-o STD-szűrést csinált és talált valami fertőzést?....
2018. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Húgyúti fertőzésre írt antibiotikumot (nem tudom mi volt a neve)

illetve aflamint írt még mellé.

Nem diagnosztizáltak semmilyen betegséget, fertőzést.

Vizeletet vizsgáltak, és egy kis géppel megnézték a heréket, ott megállapította az orvos, hogy visszértágulás van.

De azt mondta, hogy ez mindenkinek van.

2018. máj. 28. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülye! Mármint az orvos nevű állat. Nem állapít meg fertőzést, de ad antibiotikumot mert gőze nincs mi bajod. Here fájdalom jöhet vesétől, prosztatától, deréktól, vagy herevisszértől. Ennyi. Ezeket kell ellenőrizni. Vese ultrahang, herezacsi ultrahang stb.. Nem bonyolult. De mivel jön a nyár inkább herevisszér lehet, tapogasd meg vannak-e megvastagododd erek a zacsiban.
2018. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Meg herecsavarodás biciklizéstől.
2018. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de a doki csak észrevette volna. Feltételezem, hogy megnézte. :)) De az is lehet, hogy nem.
2018. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy a hátam fájt és kisugárzott a herémbe. Az úszás segített. Én is teljesen úgy éreztem mintha a herém fájna.
2018. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!