Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nehezen megy a vizeletem. Mi...

Nehezen megy a vizeletem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt megbetegedtem valószínűleg a legkondi és egy hideg zuhanyzás miatt. Már pénteken délután éreztem hogy beteg leszek és a vizeletem is kissé Szúrós volt , de tegnap ment a vizelet de lassan es. és hosszabb ideig tartott hiába akartam nyomni hogy menjen jobban nem ment.ma ahogy érzem jobban megy kicsivel de meg mindig kissé erőltetett””. Hűtős autón dolgozom és , a cipőm is leszoktam vetni és úgy vezetek . Lehetséges felfázás? Vagy ki mit mond 19 éves vagyok és meg szűz. Férfi
2018. jún. 3. 12:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Én megfázás és felfazasra gyanakszom. Kérlek segítsetek hogy ha nem muszáj ne menjek orvoshoz.
2018. jún. 3. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Kellene egy urológiai vizsgálat, holnap feltétlen menj el, ott csinálnak hasi ultrahangot és vizelet baktérium vizsgálatot. Komolyabb oka is lehet ha nehezen megy a vizelés, feltétlen menj holnap orvoshoz, akár vesekő is okozhat ilyet.
2018. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi szokott ilyent okozni ?
2018. jún. 3. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hólyaghurut, de más is, menj el ma urológushoz.
2018. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja megmondani, vizsgálatok kellenek, mert hólyaghurut, kő vagy homok is okozhatja, de nemi betegség is. Mielőbb menj urológushoz.
2018. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen extrém meleg időben az is előfordulhat, hogy a nagyfokú izzadás, párolgás okozta folyadék veszteséget nem ellensúlyozza a bevitel, besűrűsödik a vér és romlik a kiválasztás hatásfoka is.
2018. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Patikusnőm, felírt 2 féle gyógyszert, egyik hogy ha van valami baktérium akkor azt eltávolítja... és egy másikat hogy sokat megy a vízeleted vagy felfáztál.. Vélemény még esetleg?
2018. jún. 4. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész már el urológiára? Pár perc vizsgálat, általában hasi ultrahang és vizeletet kell leadni, baktériumtenyészetet csinálnak és akkor kiderül, hogy van-e ilyen gond. Anélkül mi a csudának veszel gyógyszertárban bármit is.
2018. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor Vettem nolicin tablettát és utánna vagy jó hónapig eltűntek ezek a panaszok de mostanra újra nekifogott szúrni a vizelet amikor fogok neki üríteni utánna már nem , illetve a hogy cső nyílása megvan nagyobbodva és piros !! Mi lehet a gond ? Orvostól kertem időpontot de az csak jövőhet vége fele lessz amikor megyek .
2018. szept. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!