Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia gyanúval melyik...

Gynecomastia gyanúval melyik orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, háziorvoshoz megyek, de nem hiszem, hogy nagyon ért hozzá.

2018. jún. 4. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ultrahangot és labort kell csinálni, de mivel ezekhez beutaló kell, a háziorvost nem lehet megkerülni.
2018. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet tudni az okát? Elhízás vagy hormonkezelésed volt?
2018. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Voltam háziorvosnál. Egyből úgy kezdtem, hogy gyógyszert szedek, aminek mellékhatása lehet a mellnagyobbodás. Azt mondta, akkor vsz ez lehet az ok. Úgy vizsgált meg, hogy hozzám sem ért, nem küldött sehova, csak annyit mondott, hogy álljak le a gyógyszerrel, én húztam ki belőle, hogy mégis kihez forduljak a továbbiakban. Urulógust javasolt, de beutaló elvileg nem kell oda.

Hogy mitől alakult/alakulhatott ki: finaszterid hatóanyagú gyógyszert szedtem kopaszodás ellen négy hónapig. Pár hete tűnt fel, hogy pólóban másképp állnak a "melleim", de hogy mikor alakulhatott ki, nem tudom, mert van rajtam némi súlyfelesleg és azt hittem, csak ez látszik rajtam. Csak amikor utánaolvastam a mellékhatásoknak, akkor fogtam gyanút. Pár napja álltam le a gyógyszerrel, remélem, még nem késő...

2018. jún. 5. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak műtéttel tudják eltávolítani,ha már kialakult a gyno. Amikor kialakult valamiféle szorító , fájó érzést tapasztaltál a mellbimbóidban ? Szedni kellet volna ösztrogénblokkolót.(Pl.:Proviron)
2018. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem volt fájdalom
2018. jún. 5. 22:17
 6/9 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül egy ilyen műtét?
2018. jún. 5. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
olyan 400.000 ft
2018. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
neked is volt? vagy honnan származnak az infóid?
2018. jún. 5. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Haveromnak volt.
2018. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!