Normális, hogy extra nagy a zacskóm és a heréim?
Nem mostanában, régóta eléggé méretes. Szó szerint.
Több orvos is megjegyezte, hogy nem mindennapi.
Alapból a golyóim kb mint egy-egy pingpong labda.. kb.
Nem fájnak, meg semmi. Csak kissé zavar néha, főleg sport közben.
21/F




válasza:



válasza:Azok inkább normál méretüek.
Mivel jól védett helyen vannak,kevésbé látszódnak,azért ezzel senki sem kérkedik,mint a le lógóval.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Vagy inkább hordj fecskét!
Egyszer ültem rá a herémre amikor fel akartam pattanni a bringára, na akkor boxer volt rajtam :D
Azóta nem vagyok jóban a boxerrel...




válasza:Előfordul. Mindenkinek olyan, amilyet kapott az élettől :D
Nekem sajnos régen begyulladt az egyik golyóm és akkora lett tőle, hogy megnyújtotta a zacskót, mai napig lógósabb mint előtte, ilyen is van, lehet vele élni
Folyamatos, vontatott izgalmi állapotban kissé összehúzódik, szinte "megkeményedik" ugye.. De akkor is igen nagy..
Fájdalom ritkán jelentkezik (ezzel most szeretnék urulógushoz menni) 5-6/1 esetben, orgazmus közben, után. De ekkor erős, migrénes fejfájás, szédülés is táraul mellé. Ott lent pedig nyomó, fájó érzés van. Kb mintha összepréselném "gyengéden" őket...




válasza:Kapcsolódó kérdések:
17/f vagyok és ami nagyon zavar hogy önkielégítés során is folyamatosan kb. 10perces vagyok, nővel pedig van amikor annyi sem ami elég ciki is és nagyon zavar. Viszont folyamatosan be vagyok feszülve alulról, szinte egy nap számtalanszór és amikor nővel vagyok akkor is...
Azt vettem észre hogy ha lógnak és ha megvan nyúlva a zacskóm akkor látszódik pár ér. Ez gondot jelent? Ha igen akkor írjátokle részletesen! Köszönöm!
Kicsit piros meg vannak fehér pöttyök meleg enyhe éghető érzés van a zacskón. Mikor kicsit is feszélyezem magam akkor irdatlan büdös. Nem tudom mit tehetnék naponta fürdök ha reggel este fürödnék akkor is olyan mint amikor valaki egy hónapja nem fürdött nadrágon nem...
Igen, ott van az ingyenes, de nekem se a tapasztalatom nem jó a magyar állami kórházakkal szemben, se kedvem nincs ott feküdni ahol nincs vakolat, hámlik a fal.... Inkább spórolok fél évig és megyek magánhoz.
Ez új óvszer? Mert most láttam először a boltban,aki használta,mi a véleménye róla? Megéri hogy kicsit drágább,mert eddig Durex Real Free-t használtam,ami picit olcsóbb. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
a himveszomon is es a zacskomon is nonek szorszalak hogyan tudnam eltuntetni oket biztonsagosan? es lanyok titeket zavarna a szexbe?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




