Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A ferjem ha folul van par...

A ferjem ha folul van par mozdulat utan elelvez. Ha folul vagyok akkor birja kB max 3 percig. En vagyok az elso neki.4 ev utan nem javul. Neha hianyzik a hosszabb szeretkezes. Hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy javuljon?
2018. jún. 19. 21:40
 1/5 anonim válasza:
60%

Szia! A Kegel-gyakorlatokat ilyen panaszokra is lehet alkalmazni. Nagyon hasznosak, mert pont azokat az izmokat edzi, amire szükség van. Itt olvashatsz róla, meg pár gyakorlat is van:

[link]


De még sok hasonlót találhatsz google-n Kegel-gyakorlatok alatt. Nekem hasznos volt az, amit pisilés közben kell elvégezni. A lényege, hogy meg kell sokszor pisilés közben állni. Kicsit csurgatni, majd megállni, aztán újra és újra. Picit fura eleinte, de nagyon hasznos. Nekem régen olyan 10-12 percig ment, most akár 30-40 percig megy.

Sok sikert és kitartást neki.

26/F

2018. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod, igen hasznos :)
2018. jún. 19. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Rudimasszázst próbáld ki
2018. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pirospottyoset vagy az olcsobbik verziot?
2018. jún. 21. 01:39
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Második menetnél is ilyen gyors? (Ha van) mert van mikor nekem is ilyen gyors a dolog, de második menet már sokkal több idő (fél óra legalább) harmadikban pedig sokszor elmenni se tudok 😁😁
2018. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!