Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen egy anyajegy eltávolítá...

Milyen egy anyajegy eltávolítás? Mire számítsak? A herém mellett van, zavar mozgás közben, és viszket? Aki volt már ilyenen az irjonk léci?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 13:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Privátba is irhattok

Hogy zajlik,milyen?

Nekem a zacskóm mellet van zavar de cikisnek erzem a dolgot.

Meg hogy olyan helyenvan!

2018. jún. 20. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztald ki magad. Nekem fiatal koromban volt egy kocsányon lógó fibromám (?) hasonló helyen, amit egyszerűen leégettem. Mivel fiatal voltam, ezért megfelelően sovány és hajlékony is, úgyhogy gázlángon felizzított bognárszeg fejével kb. 10 perc alatt eltüntettem. Mivel már a sugárzó hő is "elégeti" az érző idegvégződéseket, azért igen csekély fájdalommal járt, pár nap után már nem is éreztem semmit és a hámsérülés is 2 héten belül meggyógyult. Hasonló megoldással eltüntettem később a nyakamról 2 kis basaliomát, sőt talpon levő szemölcsöt is.
2018. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Magán akciókba ne menjél bele,mert annak nagyon rossz vége lehet.A sebészeten majd megoldják pár perc alatt.
2018. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát bolond nem vagyok hogy magamnak vágjam ki..főleg ez veszélyes amugy
2018. jún. 20. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem intim helyen igaz,de volt anyajegy levételem,én magánorvoshoz mentem,ő 5-7000 ft/db csinálja lézerrel az anyajegy eltávolítást(vannak akik igen komoly összegeket 20.000 is elkérnek).Az anyajegyet körbe injekciózta(nem fájt)és egy lézeres eszközzel leégette.Kb 5 perc volt,olyan volt az anyajegy helye mint amikor lenyúzod a bőröd,picit folyt a seb,de hamar megvolt és itt mint az sztk-ban nem volt vágás és varrás aztán meg a varrat kiszedésre visszajárkálás.Ezerszer gyorsabb,kényelmesebb
2018. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, remélem azért szövettanra elküldték...
2018. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne érezd cikinek, az egészséged fontosabb
2018. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ingyen úgy tudod megoldani hogy először elmész bőrgyógyászhoz megnézetni és neki jelzed hogy a kiálló anyajegy sportolásnál zavaró. Így el tud küldeni plasztikai sebészetre ahol egyszerre kettőt levesznek ingyenesen.


Egy hónap múlva újra levetethetsz még kettőt.

Nekem így sikerült ingyen leszedetni négyet a testemről.


A műtét nem fájdalmas, nem több fél óránál. A heg pár napig húzódik.

2018. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,igen elküldi,ha baj van értesít
2018. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!