Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér? Kb. egy fél éve...

Herevisszér? Kb. egy fél éve egy kissé a bal herém fölött meg vannak nagyobbodva az erek, azonban csak néha érzek egy kis fájdalmat, akkor, amikor a fitymámon felhúzom a bőrt.

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én öreg kandúr vagyok, de ilyent még nem hallottam. A fitymádon húzkodod a bőrt, ami fáj, és ebből azt a következtetést vonod le, hogy herevisszered van. Közben meg fitymaszűkületed. Miért nem mész el egy urológushoz? Mert ingyévan, nem kell beutaló, és még csak időpontot sem kell kérni.
2018. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Neked fitymaszűkületed van. A herevisszérnél a herédnél éreznéd a fájdalmat.
2018. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gond van a fitymáddal (szűkület, rövid fék), de annak a herevisszérhez semmi köze.
2018. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Kérdeztél, én meg leírtam a véleményemet. Erre lepontoztál, mint egy durcás kiskölök. Úgy látszik az agyaddal is baj van. Azt is vizsgáltasd meg.
2018. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!