Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugyanabban az alsónadrágban...

Ugyanabban az alsónadrágban lehet aludni, mint amiben napközben vagyok? Vagy az higéniailag nem a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem akarok pizsamában aludni mert olyan zártan érzem magam , és múltkor egy házibuliban mivel nemvolt váltóruhám , a Boxeremben aludtam csak , és kényelmes volt nagyon. Otthon kipróbáltam , de rájöttem hogy így fázok és kéne egy póló mindenkép de alúlra csak gatya , nempedig pizsamanadrág. Lehet esély rá hogy hozzászokok ehhez ,és egy idő után már a pólót se kívánom csak gatyát? Vegyek új gatyát alváshoz vagy jó az amiben napközben vagyok (higéniai szempontból)?

2018. júl. 1. 23:33
 1/8 anonim válasza:
16%
Miért ne lehetne ugyanabban...? Semmit nem számít higiéniailag.
2018. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
86%
Lefekvés előtt nem fürdesz? Mert fürdés után felveszed a tiszta gatyát, alszol benne és másnap abban vagy. Vagy vehetsz külön alvós gatyát is.
2018. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Amúgy mi ez a holokauszt a kulcsszavak között? :D
2018. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki alsó nélkül is! Még szabadabbnak érzed magad, és még jobb érzés úgy aludni. Én már régebb óta úgy alszok. Ha hűvösebb van pólót veszek fel, de alul mindig szabadon vagyok.
2018. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem külön van alvó, oda vásottabb alsó is jó, illetve arra figyelj, hogy ne feszülős boxerban aludj, mert kimelegszel, könnyebben elszaporodnak a baktériumok, meg sztem a heréknek se tesz jót nonstop 24 órán át feszülős alsó.

poló nélkül én se szeretek aludni, de úgy szoktam, hogy poló van rajtam, de alul semmi. nekem kényelmes

2018. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -remete- ***** válasza:
A pucérságra szavazok én is
2018. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem külön otthoni és civil ruháim vannak. Ez mindegyik ruhadarabra érvényes.
2019. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igaz régi kérdés. Biztos hogy hozzá lehet szokni,én évek óta boxerban alszok. Föntre próbáltam pizsamát,pólót,trikót is a hűvösebb napokon,de nem tudtam bennük aludni. Ha fázok inkább egy plusz pléd a takaróra..
2019. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!