Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi nemi szervet számotokra...

Férfi nemi szervet számotokra is nagyon nehéz leborotválni? Szerintetek mi a legjobb borotválási módszer ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én tegnap egy óráig borotváltam gilette borotvával és rájöttem ezt a legnehezebb leborotválni. Meg igy sem lett száz százalékos van ahol maradtak apró szőrök. Ti mivel borotvaljatok?? És meddig borotvaljatok meg?? A golyókat is teljesen?? A golyok alatt ahol mar nem láttok semmit ott is szokott sikerülni?? En ráadásul meg ki is pattogtam ott tegnap.

2018. jún. 17. 09:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szőrtelenítő krém a legjobb oda. Az mindenhonnan leviszi.
2018. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
borotva + borotvagél 5-10 perc simán mindenhol leborotválom. csak ez első nehéz, utána , ha karban van tartva, simán lehet könnyen
2018. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi lenne, ha nem borotválnád?
2018. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért ne borotvalnam?? Sokkal igényesebb es jobb igy, főleg ebben a nagy melegben. Meg ha valami csoda történne es lenne barátnőm akkor ugyis kénytelen lennek leborotválni. Csak a legelső borotválás ilyen nehéz, most mar karbantartom rendszeresen igy sokkal könnyebb lesz.
2018. jún. 17. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha vennéd a fáradságot ,és elolvasnád mi is a szőr szerepe e tájon,talán nem is borotválnád le .

A szemöldöködet is vágd le ,mert abból meg a szemedbe hullhat .

2018. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát kérdező, rossz hírem van. Valahogy több tízezer évig jó volt borotválatlanul a barátnőknek.
2018. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak először nehéz, Utána ha rendszeresen csinálod, már gyorsan megvan
2018. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akik azt írjak hogy hülyeség leborotválni azok gondolom nem 20 evesek már, nem fiatalok. Most már ez a szokás, regen valóban jo volt a noknek a szoros de most mar mindenki a csupaszra vagyik. Nem igazan lehet a fiatalok körében olyan not talalni aki szereti a szoroset. Undoritonak tartjak, akar csak a férfiak a szoros pnát.
2018. jún. 17. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
21:43: el vagy te tévelyedve. Azért nincs barátnőd.
2018. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy a nagyinak jo a szoros, meg hogy negyven evvel ezelőtt senki nem borotválta de most mar nem az a világ van. Egyébként en amióta leborotváltam jobban érzem magam igényesebb meg férfi szemel is szebb a farkam látványa igy. Nem csoda hogy a nok is ezt szeretik. Meg ha összejön egy barátnő es szexelunk akkor en nem akarom hogy igénytelenek tartson meg undorítónak. Én is undoritonak talalom ha egy csaj nem borotvalkozik meg.
2018. jún. 18. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!