Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami nem stimmel oda lent?

Royalty kérdése:

Valami nem stimmel oda lent?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. A barátnőmnek a nőgyógyásza gyogyszeres kúrát rendelt el mert odalent televan bacikkal, elszedte a gyógyszert ami 10db ból ált, énpedig azt hittem mindenrendben és szexeltem vele egy kiadósat,erre 2 naprará elkezdet a péniszemen a bőr fel dagadni kicsit

most tartok ott hogy kb 7 napja van ez én ki van repedve a péniszemen a bőr ott ahól pisilnikel felhúhom a bőrt és szemmel láthatóan nagyon kivan repedve. nem bírom fölhuzni a bőrt mert fáj. Tudom elkellene mennem orvoshoz elis fogok menni a hét folyamán de ha nem muszáj nem mennék el nameg fehér váladék volt a péniszemen ahogy felhúztam a bőrt pisiléskor nagyon csíp de ezt most kezdte én gombás fertőzésre gondolok, és reggel akarok elmenni a patikába canestenért szerintetek az jó rá ? De most szerintem azért kezdett fájni mert felhúztam a bőrt vagyis fel erőltettem a bőrt és jobban kirepedt gondoltam a piros ecsetelő nevő varáz kenőcsre vagy betadinra is. szerintetek addig míg nem megyek orvashoz mit tegyek vagy muszáj elmennem lehet nagyobb a probléma elmúlik magától?



2018. júl. 2. 00:11
 1/4 anonim válasza:
26%
Látod... Inkább hokiztál volna...
2018. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem pont ugyan ez volt az eszembe :D De valami megoldás esetleg ?
2018. júl. 2. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj el bőr- és nemibeteg gondozóba, beutaló nem kell. Legyál túl rajta még ma! Magától nem fog elmúlni, főleg ha már 7 napja tart! Mivel a barátnődnek nem gombája volt, ezért úgy gondolom valószínű neked sem.
2018. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Felelősséggel csak azt tudom javasolni: fordulj orvoshoz minél hamarabb!
2018. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!