Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisfiamnak szükölete van,...

Kisfiamnak szükölete van, műteni fogják (körülmetélés).2 választásunk van.1:sima metélés 2:metélés plasztikával. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ahhoz talán látni kéne, milyen súlyos a gond, plusz csak olyannak kéne megmutatni, aki a témában szakavatott, nem pedig laikus mint mi. Most én is elmondhatnám, hogy szerintem a második, mert nekem is plasztika volt, de holtbiztos hogy a te kisfiad nem olyan mint én vagyok nem is olyan a fütyije meg a szűkülete sem. Rossz helyen kopogtatsz.
2018. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

A jobb az lenne ha másik orvossal is megnézetnéd .

vannak orvosok akik a metélést választják,hogy némi plusz is kerüljön a zsebbe .A szülők nagyon adományozók ilyenkor .

Ez a doki csak a szikére gondol,pedig van más tágitási módszer is .

2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
2:metélés plasztikával - komplikáltabb, de egyértelműen jobb
2018. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves a kisfiad és mennyire tudjátok a fitymáját hátrahúzni?


Ne siesd el a műtétet,mert sok orvos metéléspárti és ha nincs is erre szükség mindenkit erre akar rávenni, csak súlyos fitymaszűkület esetében van szükség metélésre.Több műtéti (bemetszés,fityma plasztika)megoldás is létezik amik esetében a fityma megmarad.Ha tudjátok kerüljétek el a metélét( egyből mindenki észre is veszi,és csípkelődhetnek miatta,cikizhetik ha kitudodik észre veszik a kortársai márha iskolás a kisgyerek)



Ha nem szükséges kerüljétek el,akár több orvos is megnézhetné a kisfiút és a véleményüket kikérhetnétek.Ne siessétek el,több szakember véleményét is megkérdezheted,sokszor jobb magán rendelésre elvinni.

2018. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B_Ut ***** válasza:
70%
Mindenképp a plasztikát válaszd, ha lehet!
2018. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!