Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a dolog a...

Mitől lehet ez a dolog a nemiszervemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves fiú vagyok 2 napja, hogy közösültem egy lánnyal aki állítása szerint most volt kb 5 napja nő dokinál. Már jó ideje ismerem, randizgatom vele és tudom, hogy oda figyel magára.


A péniszemből a hugycsőből pontosabban fehéres váladék jönn amikor megnyomom a makkomat. A vizelés nem fáj, csak furcsa érzés mint amikor belemegy szappan. Emeltt vizelés után kicsit szúr de ennyi.


Már kértem időpontot orvoshoz, 2 nap múlva megyek mához ( Szerdán ) de addig is érdeklődnék, hogy akinek hasonló panaszai voltak azon mit állípítottak meg? Plussz mennyire féljek a dokitól? Nagyon fog fájni?



2018. júl. 9. 15:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hamarosan doki és akkor kiderül minden pontosan. Elvileg könnyen kezelhető, egy injekció plussz gyógyszerek! Bízom benne, hogy minden gyorsan lemegy! :)

2018. júl. 9. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!