Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lézeres fitymafék műtétre...

Lézeres fitymafék műtétre szeretnék menni de félek az érzéstelenítéstől. Milyen akinek volt már?

Figyelt kérdés
Igazából attól félek hogy a legérzékenyebb pontba a Makkomba injekciót bele se merek gondolom meg elvileg nem is egyet. Hogy megy ez?
2018. júl. 13. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A makkba soha nem adnak injekció .Ha azt gondolod igen nagy

különbség van a sziké,és a lézeres közt,akkor most tév uton jársz .Előny a lézereseknél,hogy alig van vérzés,mert az ereket beégetik,hátrány hogy ezt jól meg is kell fizetni.

A lézerest a Tb nem is támogatja .

A műtétek utáni kellemetlenségek azonosak,és ebből a dokik semmit sem éreznek .

2018. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Ott nem az injekció fog fájni hanem a kp amit kipengetsz az orvosnak!!!
2018. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a nagyon értelmes válaszok...

Fel sem merül, hogy az ember ha már megcsináltatja, meg eleve parázik az egésztől akkor rászánja a pénzt?

Abszolut nem az volt a kérdés, hogy drága-e vagy sem, csak szólok.


Kérdező! Nekem még nem volt, de amennyire tudom, sajnos igen, makkba is adnak, illetve a pénisz tövébe, de az biztos, hogy a pénisz testébe igen. Hogy itt több párhuzamos megoldás létezik-e, orvosa válogatja-e, vagy alapból mindenhová adnak nem tudom, de bizony ez is a része. És hát nem akarlak elkeseríteni, de én olvastam olyat, akinek nagyon fájt, (amennyire tudom orvosa is válogatja, mennyire kíméletesen adja be). De ugye talán egy fokkal még mindig jobb. mintha a vágást éreznéd később.

Ha ennyire parázol keress esetleg olyan dokit, aki bódításban csinálja, nem tudom van-e ilyen?

De ha fogorvosnál van, akkor itt sem tartom elképzelhetetlennek.

2018. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt 5 darab apró hajszálvékony tűvel szurták meg semmit sem éreztem és nem is láttam, + le fújták helyi érzéstelenitővel.kb 5 perc volt az egész utánna 3 órát kellet még ott feküdnöm.
2018. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!