Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után kb...

Fitymafék műtét után kb mennyi idő múlva puhul fel azon a részen a bőr/heg ahol elektrokauterral égették?

Figyelt kérdés
másfél hete volt fitymafék műtétem,vérzés az első pár napban volt, azóta szépen gyógyult, de ahol a beavatkozás volt ott látszik hogy egy két ponton vastagabb bőr és rugalmatlan . Ez felpuhul valamikor? Illetve ahogy hátrahúzom a fitymát eléggé fájdalmasan feszül. Egy pár húzás után már jobb, ez mikorra fog enyhülni kb?
2018. júl. 1. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 3 hét után már egész jó lesz.
2018. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezért adok hálát a Jóistennek, hogy minden ilyen megoldást sikerült elkerülnöm! Mert nekem nem volt se sebes, se gennyes, így vérezni se vérzett, és még csak fel sem dagadt, sőt a nyoma se látszik azóta! A fékemet nem sebészi módszerrel vágták át, (igazándiból nem is vágták át, csak elindítottak egy olyan folyamatot, ami magától átszakítja,) 3 hét alatt nyomtalanul begyógyult, és úgy pár hónapra rá lehetett szerintem olyan, mint amilyen előtte volt csak fék és fitymaszűkület nélkül. :D
2018. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!