Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csökkent a péniszem átmérője...

Csökkent a péniszem átmérője egy korábbi hülyeségem miatt, hogyan lehetne újra ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok. 18 éves koromban 4,5 cm széles volt a szerszámom, és 14,5 cm hosszú. Ez tuti, mert időnként méregettem, ezenkívül az eredmény eltakarítására szolgáló wc papír guriga közepébe rendszeresen belehelyeztem, amit teljesen kitöltött. Ez pontosan 4,5 cm átmérőjű.

Szűz vagyok, nem volt még barátnőm sem, még egy csók se. Nem vagyok jóképű, inkább átlagos, ráadásul emellé társult egy rendkívül különc és irritáló gyerekes személyiség, tele negatív tulajdonságokkal.

Állandóan kísérletezgettem. Olvastam 18 éves koromban egy baromságot, miszerint ha nem végzünk önkielégítést, újraprogramozzuk az agyunkat, és sokkal több energiánk, nagyobb erőnk lesz. Az volt az érvük, hogy a herélt bikák is mennyivel erősebbek a nem herélteknél, és a focistáknak is megtiltják az önkielégítést meccsek előtt, hogy több energiájuk legyen.

Ezt az egész rizsát benyeltem, mint hal a kukacot. 3 hónapig nem nyúltam a férfiasságomhoz, és ennek eredménye lett a 4 cm-es átmérő. Mostanában olvastam egy hiteles oldalon, hogyha nem használjuk a hímvesszőt, akkor az izmok gyengébbek lesznek, és méret csökkenés várható.

A hossz most is ugyanolyan, mint régen volt, és a 3 hónap letelte után napi szinten végeztem a maszturbálást, mégsem ugyanaz a mérete, és én sem vagyok ugyanaz. Egy darab elveszett belőlem.


2018. júl. 15. 15:18
 1/10 A kérdező kommentje:
18 éves korom előtt egyébként annyi szexuális energiám volt, hogy gyakran órákig merevedésem volt, nemcsak reggel.
2018. júl. 15. 15:21
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell méregetned, úgyse használod semmire.
2018. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
K.rvára hiteles oldal lehetett... Milyen izmok kérdező? A péniszben NINCSENEK harántcsíkolt izmok. Vérrel feltölthető barlangos járatrendszerek vannak benne, melyek fel tudnak fúvódni mint egy lufi.
2018. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Bizony hogy vannak ott alhasból kiínduló tartó izom szalagok .Nem attól emelkedik meg,mert vérrel telitődnek a barlangos testek .Sőt,ezeknek az izomszalagoknak még egyéb szerepe is van .
2018. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Most komolyan, ennyit agyalni hülyeségeken...! :D
2018. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"Bizony hogy vannak ott alhasból kiínduló tartó izom szalagok .Nem attól emelkedik meg,mert vérrel telitődnek a barlangos testek .Sőt,ezeknek az izomszalagoknak még egyéb szerepe is van ."


Lehet kifejteni szépen! Mert ez csak rizsa amit itt lenyomtál, blöff. Milyen izmok? Nevük? Igen, ligamentumok vannak, amik tartják a péniszt és ennyi, de azok nem izmok.

És mi is az az egyéb szerep? Most nagyon kíváncsi lettem!

2018. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Írok neked, de igazából tök fölöslegesnek érzem, mert látom te is az vagy aki a fejébe vett valamit és azt nem fogja elereszteni.

Nem tudom, hogy valóban ettől lett e véknyabb, igazából lehet, azt se tudom valóban ennyivel (nem hiszem).

Ha mindez 3 hónap önmegtartóztatástól alakult így, akkor tuti visszaáll majd rendszeres használat mellett.

De! Annyira szánalmasnak tartom ezt az álandó méreten való rugózást, mintha legalábbis 5 mm észrevehető lenne életszerú használat mellett.

Vagy ezt a ne verd ki, és több energiád lesz, meg férfiasabb leszel ügyeskedést.

Ha valamitől akkor aztán attól igazán férfiatlan lesz valaki, hogy állandóan a farkával meg a teljesítményével van elfoglalva, mintha legalábbis kompenzálnia kéne bármit is.

Kamaszkoromban persze nekem is megvolt, én is olvastam a tutit a neten, meg méricskéltem, mondjuk semmi ilyen hülyeségbe nem mentem volna bele, de úgy foglalkoztam a témával, mintha legalábbis bármit számítana.

Nem számít, ez egy adottság, nem megváltoztatható, nincsen semmiféle ügyes kis titkos trükk ami bármire is jó lenne.

És főleg nem ez határoz meg egyedül egy férfit, hogy ezzel állandóan foglalkozni kéne.

Én szerintem 18 éves korom után már nem is mértem, mert nem számít és nem is érdekel.

Teljesen átlagos és jó méretem van, és bár ha rajtam múlott volna lenne ez nagyobb is, de egyrészt nem megváltoztatható, másrészt, nem is számít igazán.

Ha belegondolsz abba, hogy ha soha nem foglalkoztál volna egy percet sem ezzel az egésszel, akkor is ugyanitt tartanál most, vagy még a fél centid is meglenne (ha ugyan tényleg volt), akkor talán észreveszed mennyire nevetséges dolog is ez az egész.

Az lenne a legegészségesebb ha soha többet nem mérnéd le, vagy max évente 1x kíváncsiságból, de azt se életed végéig.

Szerintem ezt fejben kéne elsősorban helyre tenni.

2018. júl. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell méregetni, szexelni kell.
2018. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok srácok,de én a probléma megoldását, nem pedig az elfogadását szeretném! Utóbbira rengeteg jó dolgot írtatok, csak hogy nem erre voltam kíváncsi :) Ez számomra egy megváltoztathatatlan dolog, szóval ebben mit fogadjak el?

Ennyi erővel az orvos is mondhatná a páciensének, hogy nem varrja vissza a levágott ujját, hanem fogadja el ahogyan van :)

2018. júl. 19. 00:57
 10/10 A kérdező kommentje:
*számomra nem egy megváltoztathatatlan dolog
2018. júl. 19. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!