Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövében mi ez a...

A péniszem tövében mi ez a furcsa bőr kinövések?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. júl. 16. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj. Aránylag könnyen körömmel le tudom szedni egy részét.
2018. júl. 16. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami szemölcsfélének néz ki. Bőrgyógyászhoz menj el.
2018. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Így első ránézésre humán papilloma vírus által okozott condyloma acuminatum. Bőrgyógyászhoz kell vele menni.
2018. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez hogy működik, felhívom a hozzám legközelebbi kórházban lévő bőrgyógyászati szekciót, elmondom hogy van ez a cucc a péniszemen, ő ad időpontot?
2018. júl. 16. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából, de nem biztos, hogy a kórházban van a szakrendelő.
2018. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezért fizetni kell?
2018. júl. 16. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Bor- es nemibeteg gondozoba kell ezzel menni, beutalo nem kell. Igen, legjobb ha felhivod es kersz idopontot, fizetni nem kell ha nem maganba mesz.
2018. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Es ne piszkald, mert nagyon fertozo, szex meg ovszerrel is kerulendo, de errol kerdezd ki a dokit mire kell majd figyelni. Parodat is erdemes lenne magaddal vinned.
2018. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Condiloma, 1000 százalék. Szerintem direkt mehetsz sebészhez, aki ezt leszedegeti rádióhullámmal vagy lézerrel. Amúgy értesíthetnéd a partnered(partnereidet is)! Nagyon fertőző. Azzal, hogy most eltávolíttatod, újra kijöhet, ha legyengül az immunrendszer. és ige, ahogy az előttem szóló is arta, bezony sex még gumival sem, mert bőrérintkezéssel is terjed!
2018. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!