Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció után felcsúszik a...

Erekció után felcsúszik a jobb herém. Miért lehet?

Figyelt kérdés
A napokban észrevettem hogy ejakuláció után közvetlen felcsúszik csak jobb herém a hímvessző melleti részbe. És csak akkor jön le a zacskóba mikor letolom. Nem érzek semmit csak mikor letolom akkor a tudattol picit kellemetlen. Utána nincs semmi,pár perc és ugyanúgy van a helyén. Nem fáj, nem duzzad. Nem érzékeny. És ez csak pár napja van. Előtte nem volt ilyenre példa. Mit tegyek? Normális? Orvoshoz kell menni vele vagy mit csinaljak? Előre is köszönöm válaszotokat!

2018. júl. 24. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ejakuláciot akartam irni az kérdésben
2018. júl. 24. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Normalis. Ejakulaciokor megfeszulnek a sima izmok a herezacskoban, ez okozza. A bal meg kulonben is lentebb van mindenkinek. Evolucios oka van, ket labra alltunk es igy nem utodnek egymasnak.
2018. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%

Ez egyáltalán nem normális dolog!

Az igaz hogy elélvezés előtti pár percben, meg elélvezéskor felhúzódnak a herék, de a zacskóban marad akkor is. Az ha a testen belülre kerülnek az nem normális dolog.

Orvoshoz kéne menned!

Ez növelheti a hererák esélyét, meg az érintett here működése csökkenhet. Tehát kevesebb spermiumot termel.


Én azt ajánlom hogy menj orvoshoz!

2018. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

utolsó, nem kerül a testen belülre, csak felhúzódik a pénisz tövéhez. sok fiúnak ilyen, ez teljesen normális, amíg magától visszamegy

igaz, ő azt irta, visszanyomja, de esélyes hogy magától is visszamenne a helyére, ha ellazul

2018. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Az izgalomba jövő hereemelő izom felhúzza. Aztán, hogy kinek mennyire, az már egyéni dolog, erősen függ a búőr alatti zsír mennyiségétől is. A lágyékcsatorna felnőtt korra többnyire már annyira beszűkült, hogy a hasüregbe már nem jutnak fel a herék (ami kisfiúknál még előfordulhat).
2018. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem igazából a bal csúszik fel és ugyanilyen tapasztalatom van vele. Orvos nekem azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni. De én is gondoltam már arra, hogy el kéne menni másik orvoshoz.

A rákkal kapcsolatban halkan megjegyzem, hogy lelki okai vannak és az orvostudomány soha nem fogja megmagyarázni. Lényegtelen, hogy tüdőrák vagy hererák.

2018. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!