Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik orvoshoz menjek? Mi...

Melyik orvoshoz menjek? Mi lehet a baj? Mért csíp?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve szenvedek azzal, hogy kezdetben vizeléskor, és utána fájt, csípett, égett a hugycsövem, illetve szex után(gumival csináljuk).

Majd elmentem urológiára ahol prosztata masszázs után vett vizeletből és hugycsőváladékból tenyésztve streptococcus agalactiae, melyre kaptam 3 hét antibiotikumot.

Utána egy ideig minden szuper volt.

De nemrég megint elkezdett fájni, főleg ha nem iszok napo 2 liternél több vizet, ha cukros üdítőt/teát iszok akkor mind1 mennyit akkor mindig csíp.

Nemibeteg klinikán voltam, ott nem volt semmi.


Pesten tudtok ajánlani olyat akihez mehetnék? Elsősorban TB-által támogatott helyre gondolok, de magánklinika sem akadály



2018. júl. 30. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:

KOC - Körúti Orvosi Centrum

Dr. Tisza Tímea


Őt ajánlom ha nemibetegségről van szó!

Azonban ez egy más minőség, mivel magánorvosi praxis, megkéri az árát, azonban meg is dolgozik érte, plusz rendesek, emberségesek! :)

2018. júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!