Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológiai megértőek az...

Az urológiai megértőek az orvosok?

Figyelt kérdés

Félek elmenni bajok vannak a cerkával.



25f


2018. aug. 1. 09:16
 1/9 A kérdező kommentje:
gián akart lenni*
2018. aug. 1. 09:16
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom majd meséld el. Én 20 éve impotens vagyok,de még nem mertem orvoshoz menni a bajommal.
2018. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napi rutin nekik. Láttak ennél már nagyobb csodákat is....
2018. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Mi az hogy "megértő"? Nem zavar ki a rendelőből vagy mi?!

Egyébként nem tudom te hogy vagy vele, de nekem nem az orvos a problémám, hanem az asszisztens csaj, aki mosolyogva néz a számítógép mellett ülve, amíg letolt gatyával fekszem a doki előtt, aki közben fogdossa a golyóimat...

2018. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Megértőek? Oda se néznek. A nővérkével fogatják meg. Különben ne izguljál, csak egy darabig fáj, később aztán leesik magától.
2018. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

olyanhoz menj, akit ajánlanak neten és empatikusnak mondják.

2018. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen bajok vannak a cerkával, kérdező?
2018. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából az, hogy nem elég kemény feláll de nem elég kemény felirtak egy gyógyszert megsem vizsgáltak (szerencsére).
2018. aug. 1. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor inkább az andrológiai rendelést keresd fel, az célzottabban foglalkozik ezzel a szakterülettel! Egyik ismerősömnek csináltak ha jól emlékszem, pénisz-EKG-t, valamint injekciós merevedésvizsgálatot, hogy megnézzék van-e szervi oka és ha igen, hol van a gond!


Félni meg ne félj, mert csak önbizalomhiányosabb leszel az meg még rátesz egy lapáttal arra, hogy csökkentettebb lesz a merevedésed! Állj magadhoz pozitívabban, és aggódj kevesebbet! Hidd el, az könnyebben visszasegít az egészségesebb merevedéshez!

Ja és fogyassz sok fokhagymát nyersen, aprítva, 10 percen belül felaprítva, az is sokat segít!

2018. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!