Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológiai vizsgálat előtt,...

Urológiai vizsgálat előtt, meztelenre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Most megyek első alkalommal a körzeti szakrendelésre.Teljesen tapasztalatlan vagyok,hogy hogyan zajlik egy vizsgálat.Baj-e ha teljesen leborotváltam a péniszem és a környékét is? Állítólag szerencsésebb ha így csináltam?
2018. febr. 20. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Pont hogy nem.fogja érdekelni, hogy milyen a brokid....
2018. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell meztelenre levetkőzni. Miért kéne? Meg aztán attól függ, hogy miért mész. Van, hogy konkrétan a kézi vizsgálat sem szükséges. Tényleg attól függ, hogy mi a gond.
2018. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meztelenre vetkőzni csak alulról kell levetkőzni, de lehet hogy elég az is ha csak letolod a gatyát. Nem tart sokáig a vizsgálat, nem egy nagy ügy :) Mindegy ha leborotváltad vagy nem, a dokit nem fogja érdekelni :D
2018. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a bőrödet fogja nézni, nem bőrgyászhoz mész bár szerintem annak is mindegy az
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi van akkor,ha véletlenül feláll vizsgálat közben? Főleg,ha egy fiatal nővér is jelen van és akkor történik.Szerintem cikis de remélem nem fognak rosszalló megjegyzéseket tenni.
2018. febr. 20. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor és mi miatt kell a szakrendelésre menned, és hány éves vagy?
2018. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha fel is fog állni,nem te leszel az első.A doki "számít" az ilyen helyzetekre.
2018. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell meztelenre vetkőzni,ha mégis akkor a doki bevisz egy függöny mögé ahol csak te és ő van. Ott nyúl be a fenékbe. Nekem így volt, de nyilván nem mindenhol egyforma.
2018. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nővér/adminisztrátor függöny mögött van, nem látja a "beteget". Sokkal kellemetlenebb, hogy az orvos a gumikesztyűs ujját vastagon bekeni azzal a síkosító trutyival és felnyúl az ember seggébe, egy pillanatra megböki a prosztatát majd kihúzza az ujját és te meg törölgetheted magadról a síkosító trutyit, ami kenődik mindenhová, csak éppen letörölni nem lehet tökéletesen.
2018. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fog felállni, inkább olyan kicsire húzódik össze amennyire csak bír.
2018. febr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!