Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen betegség lehet vagy mi?

Ez milyen betegség lehet vagy mi?

Figyelt kérdés
2 sráccal voltam mostanság. Az egyiket gumi nélkül dugtam, mert tudom, hogy nem szexel gyakran. A másik srác meg kezdő volt és orálisan elégített ki. Azonban pár napja azt tapasztalom, hogy "túrós" mindennap a farkam. Amiből arra következtetek hogy vmi váladék jöhet, ami "túróssá" teszi. Mit csináljak? Várjak? Filózom mi lehet a baj...

2018. aug. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2018. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Attól, hogy valaki nem szexel gyakran, a végbélben irtózatos mennyiségű baktérium “lakik”, aminek ott a helye, nem máshol.

Ezek a fekáliában tenyésző baktériumok durva gyulladásokat, kínzó fájdalmakat okoznak.

Azért meglepő, hogy van ember, aki ezt nem tudja....

Irány az orvos, mielőtt nagyobb baj lesz.

2018. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nézd. Sokan és sokszor csinálják gumi nélkül. Én azon filózom, hogy ez egy hugyuti fertőzés ami elmúlik vagy mindenképpen kell-e doki. Értitek...
2018. aug. 1. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Sajna a búzások igy járnak.
2018. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

azért a biztonság kedvéért menj el orvoshoz. Lehet, hogy fura szemmel néz rád, de hidd el, jobb, ha most mész el, mintha már nagy lenne a baj(legyél őszinte, mert csak úgy tud segíteni). És igen, az anális szex nem egy biztonságos dolog, főleg, ha a passzív félnek nincsen rendesen..kimosva.


Ja, és a négyes válaszolónak üzenném, hogy bizony a vaginális szex során is össze lehet szedni minden nyavalyát...

2018. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!