Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pesten hol tudok lézeres...

Pesten hol tudok lézeres fitymafék műtétet csináltatni ami kB 50000 és altatás is lehetséges?

Figyelt kérdés
Most kérem senki se azzal jöjjön hogy ne így. Én lézeresen szeretném és altatással. Csak láttam hogy már ugye egy vizsgálat is drága. Van valakinek tapasztalata?
2018. aug. 2. 13:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom sok eszed lehet neked is. Értelmezésed =0. Ezt nem kérdezte senki. De ha tudod használni a buksid rajöhettél hogy nem poénból akarok altatással csináltatni hanem mert félek az érzéstelenítéstős tűtől.
2018. aug. 2. 14:22
 2/8 anonim ***** válasza:
szia, és pluszba kifizeted az altatast ami kb 60-70 ezer?
2018. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt a helyet dícserik nézz utana, h lézeres e vagy sem nem tudom. de vki meg azt írja sok rosszat hallott a lézerről. [link]


ilyen helyeken meg nincs altató orvos, ahhoz egy külön orvos kellene.eleve ne a műtét miatt aggódj, mert az nem fáj, elérzéstelenítik. utana rossz.

2018. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez dr fekete ferenc körülmetélős oldala!
2018. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolod,ha lézerrel csinálják,akkor másnapra már olyan,mintha nem is lett volna problémád.

Ennek a műtétnek is van kellemetlen oldala .

Előny talán csak az,hogy nincs utó vérzés,de ez sem biztos,és 2-3 nappal előbb gyógyul .

Az anyagi vonzatáról meg írtak már előttem .

Magán klinikákon mindent be vállalnak amit csak a beteg kér .

2018. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na. Nem a gyógyulás számít. Az érzéstelenítéstő tűtől félek. Ember függő hogy milyen. Engem kiráz a hideg a gondolattól hogy a makkba megy.
2018. aug. 2. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Észre se veszed hogy hová adják be.

Ne legyél már egy hisztis kislány.

2018. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno kórházban (TB által finanszírozva) csinálták meg lézerrel. Már magát a tűszúrást sem éreztem, mert előtte befújták valamilyen érzéstelenítő sprével a makkomat. Látvány meg nem volt, mert eltakarták a műveletet, így egyáltalán nem éreztem, mi történik éppen a túloldalon.
2018. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!