Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat odalent? (Tobbi...

Mitől fájhat odalent? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 3 napja odaütöttem a jobb herémet az asztalhoz, nem volt valami durva ütközés sőt kb 10mp-ig éreztem hogy fáj kicsit. Itt jön a lényeg, maszturbálás után miután elelvéztem egyből elkezd fájni a jobb herém, és csak az. Azelőtt sose fájt, csak azután kezdődött miután beütöttem. Kivancsi lennék lehet e valami óriási bajom belőle? Legyszi értelmes kérdéseket!

2018. aug. 5. 20:45
 1/2 A kérdező kommentje:
válaszokat* elnézést
2018. aug. 5. 20:56
 2/2 anonim válasza:
Hát figyelj ezt így ennyiből nem lehet megállapítani :/ Ehhez szakemberre volna szükséged aki ránéz. Keress fel egy urológust és vele konzultáld meg. De valószínű ha csak beverted, akkor nem nagy gáz, csak egy picit megsérült. A kezed is belilulhat ha bevered.
2018. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!