Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen eljárást/készüléket...

Milyen eljárást/készüléket használjak az intim szőrzetem eltávolítására?

Figyelt kérdés

A heréken is el szeretném távolítáni a szőrt, csak a gátnál és az ánusznál hagyom meg.

Sima kézi borotvával nem vágom meg a herezacskót? Ettől mindig félek.

Epilátor készülék jobb lenne?



2018. aug. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, h “félek”. Férfi vagy, old meg! Fogsz egy borotvál és leszeded. Ha megvágod magad,így jártál, máskor ügyesebb leszel. Mi csajok nem nyavajgunk ezen ennyit, leborotváljuk és kész.
2018. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, a kisajkak és a hüvelybemenet melletti rész nekünk is érzékeny, eleinte sokszor megvágtam magam, de most már tudom, hogy jó: felhabosítom a tusfürdőt, fontos, hogy csússzon és a borotva is mindig éles legyen (5-6 alkalom után érdemes cserélni) és az is fontos, hogy mindig feszes legyen a bőröd, tehát a másik kezeddel húzd el, így könnyebb.
2018. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Könnyű nektek. Nincsenek tojásaitok. És ha belevág? Mi lesz a kiscsibékkel ha kipotyognak?😱
2018. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajnyíróval úgy vágd le, hogy a műanyag fejet 3 mm-re állítod, így nem vágsz bele. Herét párszor borotváltam, de nem jó mert szúr egy két nap után alsógatyában, meg sokkal könnyebb kicsit megvágni, mint arcot, hajnyíró fémkése is sokkal könnyebben vágja.


Emellett ez jó átmenet, ápolt vagy a fiatal csajok elvárásainak, de nem b...zis. Nem kell vele vacakolni sem, hetente egyszer letolod zuhany alatt 1-2 perc alatt.

2018. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!