Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz fordulhatnék...

Milyen orvoshoz fordulhatnék "pénisztörés" gyanújával?

Figyelt kérdés

A mai napon reggel szeretkezés közben roppanó hangra lettem figyelmes ,majd nem tudom ,hogy az ijedségtől ,vagy a tüneteként ,de megszűnt a merevedésem és azóta is egy enyhe fájdalmat érzek.

Külsőleg nem látok semmiféle elváltozást ,de szeretném kivizsgáltatni magam.


A probléma a következő ,hogy már 6 urológiai szakrendelőt is fölkerestem ,de a leghamarabbi időpont 1 hét múlva lenne és már kifogytam a közeli rendelőkből.


Mit tudnátok tanácsolni ,kihez fordulhatok még mielőtt esetleg nagyobb baj lenne?


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. aug. 8. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menj el háziorvoshoz, egy rutinvizsgálatot ő is meg tud csinálni, ha lát valamit, ad beutalót.
2018. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Urológia szakrendelés.
2018. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Tiszta töketlen vagy kérdező, már bocs!

Roppant a farkad, te meg itt időpontokkal szórakozol???


AZONNAL ORVOS, méghozzá urológia!!!

Nem kérsz időpontot, ha kell megvárod a rendelés végét, de addig nem mész el onnan, amíg meg nem vizsgált valaki urológus! És ha már ott vagy, akkor kötelesek ellátni! Szóval szedd össze magad, szedd a cókmókodat és indulj!

2018. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ja igen, és addig küzdesz, ameddig be nem engednek! Nem elmenni, kapsz egy nemleges választ, aztán otthagyni magatehetetlenül!

Ha nincs más, akkor SOTE Urológiai klínika! Ultrahanggal minimum megnézetni!

2018. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Urologiara nem kell beutalo. Odamesz es varsz, mig be nem hivnak.
2018. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül bementem a sürgősségire ahol elsőként nem nagyon akartak fogadni, de végül pozitívat vett a dolog ,mert segítőkészek lettek ,de amúgy ha nem ide megyek be akkor soha nem lettem volna orvosnál.

Szerencsére nem komolyabb a baj és pont emiatt sem akartam először a sürgősségire menni ,de ha azt akarom ,hogy megvizsgáljanak akkor kénytelen vagyok.

2018. aug. 14. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, ezzel gyakorlatilag semmi értelmeset nem mondtál, csak annyit, hogy végül elmentél és fogadtak. A lényeg azonban nem ez, hanem hogy mit csináltak veled és mit állapítottak meg végül, s hogy mi a terápia?! Itt ez a lényeg, nem az, amit leírtál, inkább erre válaszolj! :)
2018. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és hogy helyileg hova mentél, melyik sürgősségire? Mitől váltak segítőkésszé? Mit mondtál nekik?
2018. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!