Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szerettek piszoárt...

Miért szerettek piszoárt használni férfiak?

Figyelt kérdés
Megtörölni sem tudjátok utána és mindenki lát is közben. Lehúzni sem lehet, büdös is.
2018. aug. 28. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert nincs más.

Jobb helyeken van elválasztófal.

És jobb helyen mozgásérzékelős és van benne illatosító.

2018. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

- Megtörölni? Aki nagyon meg akarja, meg tudja. Ha valaki nem törli meg, ezt az egy alkalmat kibírja. A wc-n pisilők sem hiszem, hogy mind megtörlik.


- Mindenki lát? Nem mindenki, max a két oldalon álló, de az meg az esetek 99%-ában a saját dolgával van elfoglalva. Én még sosem láttam piszoár használatánál sem senkiét. Plusz, ahogy előttem is írták, sok jobb helyen van elválasztó.


- Lehúzni sem lehet? A piszoárok mindegyike öblítős (ált. iskolában láttam utoljára nem öblítőset 30 éve). Vagy mozgásérzékelős, vagy nyomógombos.


- Büdös? Ugyan olyan mint a wc szerintem. Amelyik helyen a piszoár büdös, ott a wc is az. Sok helyen semmi szaga nincs egyiknek sem, takarítják és van bennük illatosító tabletta.

2018. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Túlzás hogy szeretjük használni szerintem.

Láttál már bárkinél otthon piszoárt?!

2018. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindig megtörlöm utána. Pzs zsebből elővesz, felitat. Nem egy nagy mutatvány.

Az meg hogy mindenki lát.. igazából nem egymást szoktuk nézni vizelés közben.. :)

Lehúzni sem kell, ma már szinte mindegyik automata öblítős. Ami pedig a szagot illeti, egy piszoárnak lényegesen kevesebb szaga van, mint egy wécé csészének, amit viszont tényleg kézzel kell lehúzni, és ez néhány embernek néha nem sikerül :)

2018. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kivánság műsor .Az adott lehetőség a mérvadó.
2018. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért szeretem mert közelebb lehet kitankolni az üzemanyagot a vécécsészéhez képest, ahonnan visszafröcsög a nadrágom szárára, ha nem úgy célzok, és ha mindegyik csésze másmilyen, akkor a helyes szöget elsőre eltalálni kész képtelenség. Itt meg nem kell annyira célozni, általában van is benne valami, amit az ember kinéz magának, amit célbavesz, és ugye mi fiúk azért valljuk be, szeretünk célozni! :D


A többi amit írsz kérdező meg elég nagy hülyeség, ostoba általánosítás. A #2-es és a #4-es hozzászóló elég jól le is írta miért, én is csak ismételni tudnám őket. :)

2018. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb egy piszoárba pisilni, mint a lenti WC csészébe. Nem is kell úgy "nekivetkőzni", elég a sliccen kihúzni a célszerszámot.


Automata, vagy gombos öblítő, aki azt nem nyomja be, az a WC-t se húzza le... Elválasztó sok helyen van, de ahol nincs, ott rámarkolsz a péniszedre és nem látják. Több helyen láttam már kukkolós (és egyéb dologra használható) lyukat a fülkék falán, szóval ott is látnak...

2018. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tixti válasza:
Elég furcsa kérdés. Higiénikusabb mint ráülni egy wc-re. Megtörökni nem szoktam elég ha megrázom és utána kézmosás.
2018. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A többi amit írsz kérdező meg elég nagy hülyeség, ostoba általánosítás."
2018. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!