Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam egy dudort a fenék...

Találtam egy dudort a fenék nyilasom felett?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem zavar, az aranyér egyik jelét se tapasztaltam ezen kívül hogy ott van egy csomó amit zuhanyzásnal tapimtottam meg. Mivel próbáljam meg itthon kezelni? Jegeljem? Nem daganat ugye?
2018. aug. 30. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
17/f
2018. aug. 30. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rajta van a végbélnyílásodon, akkor aranyér. Nekem is volt aranyerem, ami ugyanígy nem fájt, nem viszketett, csak kicsit véres lett a wc papír. Biztos hogy nem daganat.
2018. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel, meg kell nézetni sebészeten.
2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet aranyér attól függetlenül jogy nem csíp,nem ég,nincs panaszod
2018. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Off: A lakosság 40-50%-ának van aranyere kortól függetlenül,még csecsemőknek,kisgyereknek is lehet.


Amikor nagyon kidudorodik vagy már van kisebb panasz reparon krémmel lehet kenegetni

2018. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok zöldség, amit aranyérről összeolvasni, az a belső aranyérre vonatkozik. Ez pedig egy külső aranyeres csomó. (És nem is kilógó negyedfokú belső aranyér.) Olyan, mint egy feltelt vízhólyag. Keletkezésekor szokott fájni 1-2 napig, már ha rossz helyen van, utána nem. Egy hónap alatt el szokott tűnni onnét, nem kell vele foglalkozni. Elméletileg sebészeten ki tudnák vágni és összevarrni két perc alatt, de akkor se gyógyul gyorsabban, tehát inkább nem csinálnak vele semmit.
2018. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!