Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti mennyit nőttetek 16 éves...

Ti mennyit nőttetek 16 éves korotok után?

Figyelt kérdés

Én 16. évem közepe fele járok és 174cm vagyok.

Szeretném elérni a 180cm-t és érdekelne, hogy ti ennyi idősen milyen magasak voltatok és most milyen magasak vagytok.


2018. szept. 1. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Férjem 174-175 volt akkoriban, es aztan 1-1,5 ev alatt lett hirtelen 180, majd utana nem nott egy mmt sem . :)
2018. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14 évesen 182 cm voltam, amikor pedig elértem a tizenhatot, 183. Azóta egyetlen egy centivel magasodtam, tehát nem vagyok több 184-nél, 25 évesen (F).
2018. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom. Soha nem méregettem egyetlen testrészemet sem.
2018. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EmpiresKnight ***** válasza:
én akkor 188 cm voltam és most 193 vagyok és itt megálltam.
2018. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 EmpiresKnight ***** válasza:
ja az is számít rengeteg hogy dohányzol e, mert az lasitja a növekedésed
2018. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én semmit.


178 cm voltam és most is annyi vagyok.


Én is úgy gondoltam, hogy már csak 2 cmre vagyok, annyit biztosan növök a következő pár évben, de nem.


Persze ez nem jelenti azt, hogy te sem fogsz magasabbra nőni, csak lehetséges, hogy ennyinél megállsz.

2018. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez genetika.Általában ahol magas az apa,a fia is magas lesz,akár túl is növi,de olyan is van hogy másra üt a gyerek,másik rokonra és néha előfordul,hogy magas apának alacsony fia lesz,vagy éppen alacsony apának magas fia lesz.


Ha magas az apud akkor van esély hogy még nőjél.


Van aki 15-16 évesen már eléri a végleges magasságát,főleg akik ebben a korban már magasak azokra jellemző.


De vannak későn érők akik elég alacsonyak,fejletlenebbek is a társaiknál és csak 16-18 éves korukba kezdenek megnyúlni,férfiasodni,vannak olyan 16 évesek akiket 13 évesnek néznek el és csak 1-2 év múlva kezdenek el igazán serdülni.

2018. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!