Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hallottam, hogy az aszpiri...

Azt hallottam, hogy az aszpirin gátolja az erekciót. Tapasztalta-e ezt valaki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Az aszpirin nem egy olyan gyógyszer amit huzamosan kell szedni naponta.Pl vérnyomás csökkentők.

Aki ilyet szed ,az beteg és a betegségtől is elő állhat ilyen .

2018. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező, az aszpirin nem hat az erekcióra.


Kedves első válaszoló, az aszpirint pont, hogy folyamatosan szedi a betegek többsége, ugyanis elsősorban mint vérlemezke összecsapzódásgátló szedik.

2018. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Valóban azt is tudja ez a gyógyszer,amit a kettes válaszoló írt.Csak hogy vérhigitás céljából ez nem alkalmas erre.

Tűzetesen elolvastam mindent,amit e gyógyszerről írnak.

A következőt lehet olvasni :

"Ha valaki rendszeresen acetilszalicilsavat vagy származékait tartalmazó gyógyszert szed láz vagy bármilyen fájdalom miatt, akkor megnő az esélye a gyomornyálkahártya károsodásának, akár gyomorvérzés vagy gyomorfekély is kialakulhat."

2018. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

52 százalékos nem kellene okoskodni. Az aszpirin minden koronária sztentelés után kötelezően adandó thrombocytaaggregációgátló, a clopidogrel mellé. Akinek meg bántja a gyomrát az kap mellé Pantoprazolt.


Nem kellene olyanba beledumálni amihez abszolút nem értesz.

2018. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom 4-5 éve minden este szedi az alacsony dózisú aszpirint. Neki is stent mûtétje volt. Abszolút nulla hatása van a gyógyszernek az erekcióra az ô esetében. Semmi nem változott. Ugyanolyan pompásan mûködik minden. :)
2018. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom lehet szedni kis dózisban folyamatosan sztrok és infarktus megelőzésére.Vagy ez nem igaz?
2018. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Amire te gondolsz, kérdező, az a baszpirin.
2018. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!