Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV vírus kezelése férfiaknál?

HPV vírus kezelése férfiaknál?

Figyelt kérdés
Az összes HPV-vel foglalkozó netes írás a nőkkel foglalkozik, és az ő lehetőségeiket ecseteli, miközben a férfiakkal egyik sem foglalkozik. Szóval férfiak esetében milyen kezelési lehetőségek annak, és egyáltalán ki lehet gyógyulni belőle? A péniszem tövénél bal oldalon jelentek meg apró szemölcsök. Ezek nem néznek ki nemi szemölcsöknek, ugyan-olyanok mint ami mondjuk az ember nyakán vagy hónalján szoktak lenni. Ezek a szemölcsök már 2x el lettek távolítva fagyasztással, de egy idő után mindig visszajönnek, és emiatt szexuális kapcsolatot sem merek kezdeni, nehogy tovább fertőzzem a partneremet. Olvastam valami új krémről, ami elvileg megtámadja a bőrfelszínt, és arra kényszeríti az immunrendszert, hogy megtámadja a vírus sejtjeit, de ez még csak ilyen kísérleti dolog, és nem könnyű hozzá jutni.

2018. szept. 9. 13:33
 1/9 anonim válasza:
Sikerult kikezelned magad? Mi volt a megoldas ha igen.
2018. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hello. Nincs egy hónapja se hogy feltettem a kérdést. Ennyi idő alatt esélytelen. Főleg hogy válasz sem érkezett rá.
2018. szept. 26. 21:12
 3/9 anonim válasza:
Bocsi. Igazad van. En is ezzel kuzdok. Csak nalam egetik. Van kedved irjal privatban. De szerintem az aldara kremre gondolsz
2018. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én lefagyasztottam magamnak a szemölcsöket, de visszajöttek. Azóta abbahagytam a borotválást, mert állítólag az mégjobban szétszórja a fertőzést a bőrfelszínen. Most már csak géppel rövidre nyírom. Amióta ezt csinálom nem jöttek vissza, sak 1 db. Erről a krémről még nem hallottam, de ki fogom próbálni. Köszönöm az infót! Amit én tanácsolni tudok, az az, hogy te se borotváld, mert ha belevágsz a szemölcsökbe, vagy megkarcolod a bőrfelszínt, akkor a borotvával mégjobban elfertőzheted.
2018. szept. 27. 23:34
 5/9 anonim válasza:
Kiprobaltad a kremet?
2018. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen megfeledkeztem róla. De most megrendeltem. Ha megérkezett kipróbálom, és leírom hogy mik a tapasztalataim.
2018. okt. 25. 07:42
 7/9 anonim válasza:
Hello. Sikerult kikezelned magad?
2019. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hello, igen eltűntek a szemölcsök, viszont néhány hét után 1-2 visszajött. Igaz nem olyan mértékben mint korábban. Szerintem még egyszer megismétlem majd.
2019. febr. 11. 10:41
 9/9 anonim válasza:
Vegul mit hasznaltal ?
2019. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!