Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés

Volt régen egy kis sárga pötty a péniszemen amit kinyomtam (mind egy átlagos mitesszer az arcon). Sajnos begyulladt és nagy gennyes pattanás lett belőle. Azt hiszem 3 hét volt mire teljesen eltűnt. Ezalatt többször váladékozott és nyomkodtam, hogy gyorsabban eltűnjön (mivel elég kelletetlen volt).


A "pattanás" helyén még pár hétig volt egy puha feldagadt rész, úgy értem a pattanás nem látszódott de mintha alatta maradt volna valami.


Eltelt még egy-két hét ez felszívódott, de magában a péniszem felületén, tehát nem a bőrön visszamaradt egy keményebb csomó, nem nagy, de tapintható, a bőr fel le húzásával látszik a pici dudor és az a helyzet hogy önkielégítésnél ez kellemetlen mert fáj, nem mindig. Az is előfordul, hogy csípő érzést érzek. De csak merev állapotban van ez. Néha nagyobb (ekkor szokott fájni), néha kisebb, ekkor észre sem veszem.


Mi lehet?



2018. szept. 9. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Hosszúkás alakja van a péniszem bal oldalán. 0,8mm hosszú és 0,1-0,2mm széles. Néha jobban kidudorodik és akkor szokott fájni, ha piszkálom.
2018. szept. 9. 14:56
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha fáj akkor semmi képpen nem oda tartozik szerintem.Illene megmutatni dokinak
2018. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutasd meg mindenképpen. Tényleg lehet csak egy pattanás volt, de ez lehet nemi betegség tünete is.
2018. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!