Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a péniszem felett?

Mi ez a péniszem felett?

Figyelt kérdés
Kb. 0,5 hónapja megjelent egy kis golyószerű dudor közvetlenül a péniszem felett balra.Azóta kisebb lett, de nem tudom, hogy mi lehet ez. Aki tudja az, legyen szíves írja le.

2018. szept. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mégis honnan tudnánk?!

Egyébként mekkora? Mennyire kemény? Fáj is, vagy csak ott van? Fölötte a bőr pirosabb, mint máshol, vagy ugyanolyan színű?

2018. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez többnyire veszélytelen. Lipóma a neve, zsírsejtek alkotják és nem fajul el rákosan. Esetleg még kúszószemölcs (molluscum contagiousum) bár annak más a külleme.


Ha korábban voltál csajossal gumi nélkül, akkor azé' menj el a dokihoz, mert a kis dudor a szifilisz első tünete is lehet.

2018. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát már elég kicsi, kisebb, mint egy gombostű feje. Nem fáj csak lehet érezni ha odanyúlok. Színbeli eltérés nincs, csajjal se voltam még, elég fiatal vagyok még ahhoz.😄
2018. szept. 17. 15:29
 4/4 anonim válasza:
Előbb-utóbb majdcsak eltűnik, szerintem nem vészes. :D
2018. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!