Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV és nemi fertőzés szűrés...

HPV és nemi fertőzés szűrés miatt hova menjek? Bőrgyógyászat?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek bakteriális vaginózisa van és HPV-gyanúja. A tipizálást megcsinálták már neki, de még nincs eredmény. Az orvosa csak annyit mondott velem kapcsolatban, hogy menjek szűrésre. Nekem is fog kelleni gyógyszer?

Első kapcsolatom ez, és ilyeneket még nem tudok! Barátnőmnek is én vagyok az első, nem csaltuk meg egymást, nem tudom honnan van ez a sok minden.


2018. szept. 19. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

VIII.Mária utcába menj a Klinikára.Ott az összesre kérj szűrést, mert az SZTK-ba nem igazán fognak foglalkozni veled. Max. 1 vizsgálat.


A barátnőddel meg beszélgess el, és bírd szóra, ha valóban ő volt neked az első. Nyissa már ki a száját, ha már ekkora slamasztikába kevert téged.

2018. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Tuti hogy nem csalt meg a barátnőm, ebben 100% biztos vagyok és abban is hogy én vettem el a szüzességét

2018. szept. 19. 22:58
 3/3 rizsaa válasza:
Mi lett végül
2022. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!