Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Budapesti peepshowban kötelező...

Holls24 kérdése:

Budapesti peepshowban kötelező a hiv szűrés? Félek hogy elkaphattam a nőtöl.

Figyelt kérdés
19F vagyok. Szinte minden esetben használtunk ovszert csak amikor én izgattam a hölgyet orálisan akkor sajnos nem.igaz ez nem tartott tul sokaig kb fél percig.6napra rá hasmenésem volt rossz közérzet talan kis láz es a nyaki nyirokcsomó enyhen megnagyobbodott mind két oldalon ugyan ott. Szedtem g y igyszert a hasamra 2 nap mulva minden megszünt majd rá 4napra ujra hasmenés 1-2 alkalommal és a combomnál pár pattanásszerű kiütés olyan 4-5 darab folyamatosan ezen izgulok rosszakat álmodok jovoheten megyek tesztre. Sajnos baratnőmmel is szakitottam és nagyon stresszes a minden napom fopyamatosan csak arra gondolok hogy hivem van. Tegnap éjszaka volt hidegrázás és izzadás.segitsetek hogy el kaphattam e a hölgytöl ves hogy ők járnak e szűrésekre.

2016. febr. 4. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,mivel ott hivatalosan nincs/nem lehet szex.
2016. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
HIV? Már bocs, de ez akármi lehet, nem csak HIV. Egyébként a HIV teszt minimum 6 hét után ad valós eredményt.
2016. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondták bent hogy ott kötelező. Felhivtam az anonymaids központot es mondták hogy 28.nap ban már kimutatja. Nagyon félek. Már mindent végig olvastam ami fent van az interneten. A nő is mondts hogy rendszeresen jár szűrésre.
2016. febr. 4. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, pajtás, te nem peepshowban voltál!

:-)

2016. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak egy egész pöttyet vagy hipochonder... Anyám...


Most erre mit lehet mondani? Így jár, aki pórul.

Amúgy érdekes egy peepshow...

2016. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd én utána nézek!


Melyik peepshow volt ez?

2016. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Corvin és a mester utca között.
2016. febr. 4. 14:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Szoval ők nem járnak rendszeres szűrésre...számon nem volt még soha herpesz de most ugy latom lesz egy. Kezdeti tünetnek számit?
2016. febr. 4. 15:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Még se lett csak már mindent bebeszélek...nagyon felek tőle.
2016. febr. 4. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan teszt ami 28 naposan kimutatja a hiv-et. Azt hiszem nem csak a nő vert át....
2016. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!