Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kirepedezett bőr de csak télen?

Kirepedezett bőr de csak télen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kb 4 éve ha kijön a hideg a péniszemen kirepedezik a bőr valamint a csuklóm szokott még nagyon viszketni és a szemem is kiszárad.Cukorbetegség?De a tünetek csak télen vannak ha áprilisban kijön a jó idő semmi bajom novemberig,decemberig aztán kezdődik újra.Vagy van ilyen hogy hideg allergia? 43 éves férfi vagyok.

2018. szept. 28. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hideg allergia. Bár az furcsa, hogy nemi részeken is megjelenik, én megmutatnám dokinak.

De mivel évszakhoz köthető, mindenképp ez a felelős a dologért.

Nekem a kézfejemen, vállamon jelennek meg ilyen furcsa foltok telente.

2018. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megmutatnám Én is orvosnak csak mire időpontot kapok(magándokinál is)elmúlik magától...
2018. szept. 28. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hideg allergia, akkor nem múlik el, pláne ebben a hullámzó időben, ami most van, újra és újra kijön. És ettől, az immunrendszeredtől, sok egyébtöl függően nem lesz minden évben ugyanolyan.

Nekem pl általában csúnyácska piros foltjaim vannak és kész. Tavaly olyan ekcéma jellegű lett az egész, mint a 80 éves ráncos nénik keze, úgy néztem ki, le se mertem venni a kesztyűt kb, és tavaszig küszködtem vele.

Én nem kockáztatnék a helyedben, de te tudod. :)

2018. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly is így voltam.Ilyenkor még nincs gondom,tavaly januárban jött keményebb tél.Aztán mire rendesen elér megint eltelik pár hét.Mire meg orvoshoz kerülnék már elmúlik.
2018. szept. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!